Počítač nakladaný v oleji?

TY * takovej hroznej H Ř Í CH !No to sou Fotky?No to udělat!Navíc nejbližší kavárnu....Co bych dělal!

Jestly je tu může být svobodný názor tak ty ASTRONOMAČI:
Nezlob se ,ale desing......sice sem ho(desing) neobnovil na mé stránce [TAKY NEŘÍKÁM ,ŽE MAM BEST STRÁNKY!]
Tak to by bylo.

DIKES
hihi, nejdřív si ověŕim, jestli opravdu olej nevodí elektřinu a pak začnu chladit komp, jak to tam je napsaný,. bo se mi procák strašně přehřejvá (u tý 486ky, tomuhle bych to neudělal), bo ten větráček s ulomenou jednou pacičkou se tam pohupuje.... po pár minutách si člověk může spálit ruce... vyzkoušim to:D
OS: Jo. To bych si taky nejdřív ověřil.
Radmen: Co se rozčiluješ? Co jsem ti řekl?
VzA:no nevim jak vis ze se rozciluju!:-|?
ale jak sem rekl delam na desingu .... ale to je jak z power pointu ta tvoje stranka :D a kua!o cem mas ten tvuj web?!
jako no..... napr ty tvy deb popisky u tech kocek u toho se mi delalo az blbe.....
Radmen: nemas ty chlape abstak nebo epilepsii? Pises uplne zmatene, nechapu ani jednu tvoji vetu
hmmm nevim o apstaku ....sem sice tet prisel ke kompu po celym odpoledni ale to je vsechno!
nauc se cesky a pak sem neco pis
jejda neser sem mel s cestiny 3
tak me nekakej:D
VzA a Radmen je to samý
pepe>>neni. Radmen používá na přesměrování VBScript, VzA používá JavaScript
ale prdlajz :D
nerikam ze sem nejakej borec zejo hele kouknete na mou prvni stranku jestly funguje je z powerpointu :D:D:D http://www.myfreelancer.wz.cz
ale snazim se najit nejakou stranku kde muzu otevrene najit a hledat neco o php .... :-|
tak hledej dal voe
skaff: díky.
pepe: To teda není!
Radmen: Přestaň nadávat jak špaček! Co seš hned takovej sprostej? Tam nelez, když se ti to nelíbí a je to vyřešený.
AS: Nemyslím si, že je mezi náma jen takovej rozdíl.
pepe: Přesně.
hele ja nechapu proc rikas VzA ze sem nasranej a sprostej?!me jenom vytacijou ty tvoje otazky a odpovedi .....
Radmen: Nadával jsi tu, a rozčiluješ se... vykřičníky plus takový blbý keci tak vypadaj... aspoň jsem se to učil ve škole. Jestli seš záškolák, to nevim, ( podle tý 3 v ČJ to vypadá ) každopádně jedině totální magor nebo ožralec neví co dělá.
VzA: lol :D
tak 1 vym jiste nechodim zaskolu, nekourim.... a buch vi co jeste nedelam.
vym ze sem tak trochu (diky brachovi) nervac jenze ta moje trida no to bych mohl dlouho vypravet...
hej no jo je pravda ze me trochu nasral bracha ale tet vazne o cem sou astronomovi stranky :jako jestly maji nejaky zamereni?jinak nic vic
čiara, ktora, končí, všetky, hádky:
_._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._.
no to je dobre ze me se hadat nechce :D