Astronome, Astronome...

lol
chápeš význam operátoru and?
Džej Ár: cože? Co sem pleteš operátory? A anglinu?
ono to totiž vše souvisí.... brali jste někdy něco jako výrokovou logiku?
Džej Ár: Cože? Co to je?
tak nic, asi na to máš ještě čas...
Džej Ár: ?
já nevím, my to brali asi někdy na začátku gymplu (osmiletého) zřejmě [prima|sekunda|tercie] ale těžko říct... budeš si muset asi počkat...
Džej Ár: Tys chodil na gympl? Jaký to tam je?
( mimochodem: před časem mi tu zmizl thread. To se dá smazat? Jak? )
VzA: jako v každý jiný škole vole :D akorát se liší lidi, třeba na zedníkovi nepotkáš stejný lidi co jdou z gymplu na ČVUT nebo MatFyz :D
skaff: vole.... to vůbec nechápeš!
co zas nechápu? imho ty nechápeš
Jo, na gympl budu určitě rád vzpomínat, líbilo se mi tam, bomba kolektiv, celkem v poho profesoři, až na výjimky, které se ale najdou asi všude a na to, že se člověk občas "musel" učit i to, co mu bylo totálně jak se říká u prdele (pro mě např Bi, Ch, D, Lit...) ale tomuhle se taky většinou moc vyhnout nedá ani jinde, imo
skaff: tys nebyl na gymplu; tak nekafrej.
2VzA: a ty myslis ze kdo prosel gymplem je nejakej vyjmecnej?

>>( mimochodem: před časem mi tu zmizl thread. To se dá smazat? Jak? )
ze by ho smazali admini?:_)))
spook: Ne vyjímečnej, ale chcu vědět, jak to tam chodí, protože tam taky du.... chápeš? Ten kdo nebyl na gymplu asi těžko bude vědět, jaký to tam je, jací jsou profesoři, jestli je to tam dost makačka atd.
VzA: jak si přišel že nebyl? já zrovna v září du do druháku lamo zalamovaná
skaff: Protože mi nepřipadá, že takovej jako ty by mohl bejt na gymplu. Spíš na zvláštní!
a ty si myslis ze ti nekdo na netu poradi jaky to bude na tvym gymplu? ... asi sotva, to by na ten tvuj musel nejdriv nekdo chodit.

jinak, imho nezalezi tolik na skole jako na kamosich ktere tam budes mit. s komosema je totiz vsechno snesitelnejsi:-))
VzA: vypadá to že máš ze zvláštní nějaký zkušenosti (asi tě mučili kočkama)
spook: Ne... ale přece jenom, je gymp něco jinýho neš ZŠ. Jasně, každá škola je jiná, ale...... já nevim jak to mám říct..... prostě jistým způsobem si jsou podobný... ZŠ je něco jinýho jak G a G neco jinýho jak SŠ
skaff: Proč se neustále chováš tak nesnesitelně? Pořád mě bereš za každý slovo a furt mě burj
mno podle me je g stejny jako nektery sš.(bez urazky)

ale treba takovou statiku a architekturu co jsme brali mi, musej gymplaci na vš těžko dohanět(hold nevyhoda všeobecnoho vzdelani) a naopak(napr s matikou).
VzA: Buzerace vypadá jinak. Jinak každá jiná škola je změna :) Poznáš nové lidi, učitele i sebe. V to třetí nedoufám, protože se tu chováš jak ...
Na gympl klidně běž, já kdybych to mohl vrátit, tak na něj jdu znova, bez rozmýšlení. Jen mě na 8-letém gymplu docela zklamal přechod mezi kvartnou a kvintou, první 4 roky to byla flákačka a pak se najednou docela přitvrdilo, kdyby toho učiva trochu přesunuli už do těch prvních 4 let, bylo by to určitě lepší, já jsem si za první 4 roky zvykl se neučit, protože jsem to prostě nepotřeboval a pak už jsem prostě nebyl schopný se k učení přinutit, takže můj prospěch podle toho vypadal :-/