Astronome, Astronome...

DeedX: Já nejsem čaroděj, co zaklíná!
VzA: no, to máš recht, dost lidí by tě rádo proklelo.
Nípal: Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha........
ty woe, ja si pripadam jak uplnej blbec. taky bych se moch pochlubit, ale to co ja povazuju za uspech, tak vy nejspiz povazujete za potupu.
spook: Ne, řekni!
2J-R: to bys taky jednou mohl dorazit na wz sraz v Brně, ať je nás tam i víc než dva. (což platí i pro ostatní v Brně studující).
Jinak my měli u maturity povinnou ČJ a cizí jazyk + další dva vybrané předměty. Občas mě sice na vejšce zamrzelo, že jsem nematurovala z matematiky, no ale když mě tehdy víc bavila biologie a chtěla jsem jít studovat farmacii :-).
Thalia: Jansě, 24. září se tam k vám stěhuju :)
Džej Ár: ty brďo..... já bych tam taky šel, kdybych byl starší...... Brno a Přerov od sebe sice nejsou zas tak daleko, ale mě máma nepustí ani k nádraží, přitom od něho bydlíme kousek :-D
chudáčku...
skaff: Díky... ( ty to sice myslíš ironicky, ale to je jedno )
2VzA: no me vzdycky ucitelky rikali ze nemam ani chodit na stredni, ze se mam spokojit s ucnakem. tak povazuju za vekej uspech ze jsem vubec odmaturoval.
spook: prosím tě.... s tím se musíš smířit. některý učitelky, ( a tím nechci nikoho urazit ) někdy blábolají nesmysly.
Jo a proč všeci před tou přezdívkou píšete tu dvojku?
4astronom: to jen tak :)
si tu číslovku zkus vyslovit (anglicky, nejlépe)
aha! :-DDDDDDDD jak z5! To mě teda v životě nenapadlo. :-D
VzA: nj, treba taky w8 (wosum) :D
Jo, matika, taky jsem si myslel, že ji umím a zvládám, než jsme na VUT začali brát matiku 19-století... Jak je matika 2000 let stará, tak to umí každý... 17 století jsem taky přežil bez problémů, ale potom....