Zase windows ;-D

Tak mé problémy z předchozího přízpěvku odezněly, reinstallem windows. Ale jsou tu další, jak jinak ;-).

Prostě a jednoduše. Reinstall windows. Co může být jednoduššího. Pak instalace ovladačů atd. Ale ouha ;-). Kapku zásek. Prostě nemám ovladač na USB 2.0. Jak na CD u základní desky, tak na webu výrobce (http://www.msi.com.tw/program/support/download/dld/spt_dld_detail.php?UID=556&kind=1) jsou ovladače jen pro Win 98/ME. Ohledně win xp tam je něco jako ať použiju MS Win. Update. Mám Win XP Pro SP2 a všechny (i volitelné) aktualizace z win. update mám stažené a instalované.

Fakt mě to štve ;-) páč USB používám fat hodně (foťák, mobil, mp3 přehrávač, flash disk)

Kdyby někoho napadlo nějaké řešení, ať ho sem prosím vepíše ;-)
USB 2.0 ovladače by afaik mely byt v SP2
Nejsou USB2.0 ovladače přímo ve WinXP? Dokonce i bez SP2?
Podle mě se vůbec instalovat nemusí, zkoušel jsi vůbec jestli ti USB jede rychlostí dvojky?
Už i to že ke stažení jsou jen pro 98 a ME podle mě asi hodně říká.
<HTML>Pro USB 2.0 vyrobci zakladnich desek na WinXP ovladace nedodavaji, pouze upozornuji na service pack 1 ktery bys mel minimalne mit.
Jedine co musis nainstalovat pro funkci USB 2.0 je nejaky informacni software co budes mit na CD ktery rika OS co vsechno ta deska ma (tak to ma asus a podle me i vsechny ostatni), pak to rozpozna i USB 2.0 a hodi si ovladac</HTML>
Jo, no tak nějak ;-). Jsem nainstaloval soft pro infraport (i ovladače) a najednou to jede ;-).