IE, FireFox, NN, Opera, a jiné... vychvalte a nadávejte na prohlížeče!

Myslím, že todle téma tu naprosto chybí. Přitom v skoro každé diskusi někdo na nějaký prohlížeč nadává...

Tak tady můžete říct svůj názor.
Naprosto chybí? Vždyť to už tu bylo několikrát.
Mimochodem co se týká diskuze FF vs Opera, nikdy to nikam nevede, protože každý z těchto prohlížečů má svá pro a proti a každý hájí ten svůj.
Flamewary jsou všude, i mezi linuxářema. Když se začnou tahat o to, který distro je lepší. A tak je to všude.
MF: LOL :DD
tyvole, ta tohle téma tu ještě chybělo, lol

btw. než to admini smáznou, tak jen bych chtěl všem sdělit, že Opera rulezzz :D
IMHO je tady kritický nedostatek threadů o tom, který HTML editor používáte a který myslíte, že je nejlepší. A souhlasím s Flintusem, že prohlížečových flejm-threadů by taky mohlo být více - za poslední měsíc jich tu bylo zhruba asi jen 36. Mělo by se s tím něco dělat jako!
btw. Málem bych zapomněl. Firefox mocně ruluje woove. Opera ma banner a smrdí, IE je všeobecně napyču a úplně nejhorší jsou takové kousky jako galeon, konqueror, safari, netscape a podobné .. Ty jsou tak trapné, že je ani neznám. Raději nemluvím o Links. Ten jako vůbec neumí zobrazovat obrázky :-\ A hodně fajný je Arachne, páč funguje i ve vysokorychlostním DOSu!
hanyZ :-)
jen bych jakože se měl zastat toho vyýho browseru, protože von je bez banneru a zadarmo, hele.... stačí si dát na chvilku banner na svůj web... a smradu jsem si nikdy jako nevšim, tak nevím, ale budu se teď pokoušet dýchat s větší pozorností.... uvidíme :)
volba je jasná - Opera !

ať žije Opera, ať žije Opera, ať žije Opera, ať žije Opera, ať žije Opera...
Hele, dneska máte všichni jedinečnou šanci zjískat zadarmo operu bez banneru... viz. http://hulan.cz/blog/item/opera-8-zcela-zdarma
a nechcete si Operu zdarma zlegalizovat?
... myslím, že do zítřka 9:00
http://my.opera.com/community/party/reg.dml
... jé, ono už to tu (o kousek dál) je, ja si nevšiml, no snad to nevadí
Mě se Opera nedostane přes náš proxy, takže je mi opera k ..... Takže Mozilla...
Jedině Microsoft Internet Explorer ! Ať žije !