Kradení hesla

Zorro: neobviňuj adminy! jsou to vcelku slušný lidi a jen díky nim WZ fachčí!
Zorro, už vidím, jak admini kvůli VzA webu budou louskat nějaké heslo... To je opravdu ztráta času... Dokonce i zásah do cizího webu je ztráta času a tohle admini nebyli, viz můj příspěvek výše.
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=16165&t=15055
Promiňte, ale nevím, jak vás napadlo, že obviňuju Džaj Ára? To bylo před tím! Ale teď jsem dal jenom příklad, že by mu musel počítač jít tak dlouho jak Džej Árovi! Ale nechtěl jsem ho tím obvinit!
Heslo už je bezpečně bezpečný.
Euroska: Stejně si myslím, že jsi to byl ty. A jestli ano tak poslouchej toto ( vlastně i kdybys to nebyl ty, tak si to přečti ):
Já už dělám novou verzi webu a je o hodně hodně hodně hodně hodně hezčí, než je to teď. V žebříčku designu tím určitě přeskočím nemalou řadu webů. Ovšem to už je o hodnocení. Jeden člověk tady na fóru to už viděl a taky to dost chválil. a to ještě nebyl hotový ani celý model.
ROFL
VzA: tak to ukaž
Quinix: Až to bude na webu, tak to uvidíš. Nechci, aby někdo opisoval.
A když jsme u toho, nevíte někdo náhodou, jestli jde nějak pomocí administrace nebo .htaccess zakázat přepis souboru nebo souborů v adresáři? ( nejlépe, aby to fungovalo i v administraci nebo pro FTP klienty. )
VZA: a kdy tu novou verzi vydáš? nechtěl bych prošvihnout premiéru :))
Pája5: nevím. To záleží na tom, kolik budu mít času a tím pádem taky na tom, jestli mi to bude pořád někdo kazit.
VzA : hehe
pepe: Nech toho! Co je na tom směšnýho?!
hehe
Quinix: sem nevěděl, že jsi tak zlomyslnej!
Tohle je dost škaredý chování a hnusná povaha. A myslím si, že v tom se mnou někdo bude určitě souhlasit.
... asi akorát já...
Lama:dík.
VzA : ty seš na tom směšnej a ta tvoje nova verze webu, ve tvem jeste lepsim editoru... hehe
se zeptej Džej Ára, jaký to je!
hodne spatny
skaff: Nekecej hloupě, když jsi to ani neviděl. Viděl jsi jenom hodně hrubej nákres, co ani nebyl v barvách a navíc z toho vylezlo něco úplně jinýho než to, co na tom nákresu bylo.
Džej Ár: Řekni jim, jaký to je..
vza: ako chces mat dobry web ked nemas ani zaklady php a javascriptu?
VzA: co ty vis, co vsechno sem videl... ;)
skaff: všecko vim.
Zorro: Vsadil by ses?
Zorro: on si mysli ze kdyz mu nekdo pochvali web tak je automaticky nejlepsi na svete :DDDD