Kradení hesla

Já už toho mám vážně dost!
Stále mi tu někdo krade heslo!
Musel jsem zastavit provoz stránek!
Takhle: Někdo to podle mě přepisuje v editoru wz, protože jsem tam neměl š atd.
Já chci, aby se to už konečně řešilo!
Pro Administrátory: Prosím Vás, je to vážně šílené. Chce to nové zabezpečení a co nejdříve! Mám návrh. Pokud uživatel wz chce, bude moci na jeho účet vstoupit pouze člověk, s jeho IP. Samozřejmě by to nešlo udělat u lidí, co mají dinamickou IP, ale tato funkce by se dala zapnout na požádání. Třeba i blokace FTP klientů. Hlavně, aby se to řešilo. Už mě ti sprosťáci celkem štvou. Já vím, minule jsem to trošku s tím výrazem přepískl, ale nemyslíte, že by se proti tomu mělo něco dělat? Prosíím!
Others: Nemáte nějakou radu?
ROFL
skaff: Co se směješ? Tos byl ty?
skaff: jestli jo, tak bacha! Umím karate!
Ucet nejde ukrast imho jinak, zedany "hacker" trefi heslo. rada do budoucna: pokud budes mit heslo typu k8L:u> tak si nemyslim, že by se mohl někdo trefit..

BTW: po těk hlodech, co tady neustale pises se dotycnemu ani nedivim :)
Jinak zjistis, ze tam nekdo byl podle posledni ho prihlaseni v adminovi ;)
Euroska:existujou na to programy. Ale tou blokací všech IP, kromě jedné by se to dalo vyřešit. hlody? Já o ničem nevim... ():-)
Euroska: Právě že tam jsem se díval, a byla tam moje DNS.
Programy? Vis, jak dlouho by musel zkouset?
mas kolem 100 pouzitelnych znaku a mas napr 6 misto = 10^6 coz je milion moznosti...
Euroska: no... možná mu to za to stojí. Víš, jak dlouho má Džej Ár spuštěnej počítač? Mu to možná taky nevadí...
Nebo jí.
slyšel jsem cosi o pojištění, který se platí a když mi někdo změní stránky, bude platit pokutu velkou jak Brno. Bo pude do vězení... Jak to je?
Tak si tam dej nové heslo... Vsadím se, že používáš nějaké triviální heslo a používáš ho u všech účtů, to já taky, ale teďka mám ke každému účtu jiný heslo. Navíc mám poměrně složitá hesla: i když se mi někdo kouká přes rameno, tak si to heslo nezapamatuje.
1milon moznosti: ver, ze by se na to normalni clovek vysral, i J-R.
Neni to totiz jen o odeslani dat, ale i cekani na odpoved a dekodovani odpovedi.. Kdyby to bylo tak jednoduche, tak proc by se pak hesla davali?

pokud mas heslo napr karel, si v prdeli.... Jde se trefit.. X4:m%r je tezsi :D
btw: ale ty stranky byly přece moc pěkné?

pojd do irc wz, sem ti zrusil bana..
Astronom: myslím, že sis zase trošku víc uškodil... Džej Ár tady s tebou tak dlouho trpělivě ladil ten tvůj (sorry za subjektivní názor) stupidní rozhovor pomocí JS, a ty ho tady teď nepřímo nařkneš jako toho, kdo zjišťuje tvoje heslo... Resp. uvedeš ho jako jednu z možností. Myslím že by ses měl speciálně jemu omluvit.
Co kdyby ses konecne naucil delat stranky poradne? netahat tam JSko ap.
Proste ze zacatku staticky web!

To ti pak nikdo sabotovat nebude...
Heh, no tak někoho podezírat musí, že :) Posledně to byl zase Tom, koukal jsem teď na ten web a je to takové čudné, to poslední hacknutí mi přišlo docela vtipné, ale tohle je už celkem přehnané :-/
Hehe no já už to říkal to poslední čím bych trávil svůj volný čas je hackování Astronomových stránek.
Mimochodem nevím proč zrovna já bych to dělal protože já se celou dobu držím v uctivé vzdálenosti všech Astronomových threadů (jen očas něco prohodím a pak jsem za podezřelého :-)
Prohlížení VzA-ových nesmyslných-napyču threadů mi už v součtu ukradlo několik cenných hodin mého života. Mělo by se proti tomu něco dělat!
hanyZ: co treba je neprohlizet? mi to funguje ;-)
Astronom, dyť se ti tam podepsal... Když budeš hledat autora "debil", tak ho tady najdeš...
Astronome, a rada do budoucna. Nastav si nějaký bezpečný heslo:
-žádné smysluplné slovo
-kombinace malých a velkých písmen
-hoď tam i nějaké číslice
-a třeba nějakou tečku
-heslo složené z 10 znaků (speciálně tobě doporučuju 15-20)

A věř tomu, že už tyto problémy nebudeš mít a ušetříš spoustu času místo řešením těchto problémů.
A co s ušetřeným časem? Mohl bys začít studovat třeba PHP nebo si přečíst nějakou knížku "jak na webdesign".
Nevim jestli ti to někdo řekl - nečetl jsem odpovědi, ale je to prosté. Původní heslo jsi napsal špatně, nechal sis odeslat nové, ale oni ti neodešlou tvé původní heslo, ale úplně nové vymyšlené heslo. Takhle to je:)
Je este mozne, ze stranky ti menia samotny admini (oni nemusia mat heslo, a aj keby museli, vedia si ho zistit) - a v tom pripade ti nepomoze nic!