Proč nefunguje čeština v FF?

Používám FF (FireFox) a najednou mi přestala fungovat čeština.... V nástrojích-možnostech-jazykách jsem nastavil Znakovou sadu na 1250 a preferovaný jazyk češtinu (cs) a stejně to nefunguje, CO S TIM?
zajímavé, mě ta čeština na tvých stránkách frčí v pohodě, takže chyba bude u tebe, ale když to máš nastavený dobře......hm hm...
Nemluvim o mejch stránkách, tam vim že to funguje dobře, ale na většině webů mi čeština nefunguje (kromě Seznam.cz a podobnejch větších serverů)...
ZÁHADA-MYSTERY
delete FF, install FF
Jinak: reinstal FF? To je jasny (zase takova lama nejsem). Ale to se mi smažou i všechny zásuvný moduly, skiny atd., že jo?
Joseph: Jo. s tou lamou si to dobře vychytal :-D
vza: s jakou lamou?
Zorro: Spi dál
Heled, uznavam, ze jsem dost velka lama, ale zas tak hrozny to neni ;-)
Joseph Stalin: Ne. Tak jsem to nemyslel. Sem to myslel tak, že jsi rozhodně menší lama než skaff
Ne nesmaže se ti nic ... ani záložky
VzA: ehm...
skaff: achuuuuuuuuuuuuuuu!
muhele buhehe lol rofl dmnc kkt omfg stfu
Nastav automatickou volbu kodovani, nebo odinstaluj FF, a nainstalu Operu ;-)
Opera? Fuj! FF? Jo!
FF? Fuj! Opera? Jo! Zkusils někdy používat Operu? Já ji používám, a to bez problémů ;)
opera je sam reklama! ja som ju isty cas pouzival, a neni to o nic lepsie ako IE (ale kazdy ma svoj nazor). Linux+FF je proste naj (aj ked pouzivam Win :-)!
Jaká reklama, kde? Já nikde v Opeře žádnou nevidím.
Co je to ten "Linux", to je nejaky odpad ci co? :-j
Kyk: ne... to je operační systém. Je Windows, Před tím Byl MS-Dos a ještě nějaký a Linux. A určitě jsem na nějaký zapoměl.
:-D