Gmail - doporučení

Prosím prosím máte někdo to doporučení?
Díky.
Pokud myslíš pozvánku, tak jo, zkusím ti ji poslat na mail, co jsi uvedl tady....
Vždyť už by to mělo být "otevřené" pro všechny!?
Posli ju plesa aj mne, kamos mi ju nechce stale poslat, mas ich tusim len 5O, ze? moj mail: timbulk@azet.sk
dik!
uz to zvetsili na 100;)

Zorro: odeslano
diki moc, parada!
Zorro: kdyz sem to poprve odeslal, tak mi prislo od GMail demona, ze se stala chybka, tak sem to ted poslal este jednou, schvalne...
oh, moj mail je timbulko@azet.sk (NIE timbulk@azet.sk)!
aaha;)
tak ted..
a ako sa tam daju posielat pozvanky (uz som reg)
mas tam Invite Friend (ci tak nejak)
nemam to tam! urobil som ale screenshot tak sa na to pozri. tu je link:
euphoria.wz.cz/gmail_test.gif
chvilu vydrz, po case sa ti to objavi vlavo v tom stlpci... u mna to trvalo asi tyzden, teraz je to uz asi menej
Ja som na gmaily už okolo 3 mesice, a stále nemôžem posielať pozvánky, nevie niekto že prečo?
Eledil: možná to chce často se tam koukat, nebo hodně mailů..... nebo na tebe zapomněli :)
hele, kdo vsici mate GMail a mate moznost mit Google Talk? Je to nova sluzba:) vypada dobre, tak ji potrebuju testnout;)
Ondraster: Google Talk je afaik to samé, co skype... jen nevím, jestli běhá na stejné síti nebo jsou to dvě samostatné sítě a lidé si mezi sebou volat nemůžou...
jak nemuzou volat? Od toho to je Google Talk, mas tam uroven signalu, dycky to vytoci jejich GT a u me to vyzvani... potom on to zvedne a uz se telefonuje:)
http://www.stahuj.cz/komunikace/instant_messengers/ostatni/google-talk/

ted sem si precet maily..
Ondraster... ja jsem jen polemizoval nad tim, jestli muze uzivatel Skype volat uzivateli GT a naopak.... Se Skype jsem spokojeny a nemam momentalne potrebu prechazet na jiny soft... i kdyz zrejme temer identicky.
tady sme si trosku nerozumeli.. ja sem psal (jestli si dobre vzpominam) ze je jen pro uzivatele GMailu a udajne ma lepsi zvuk (udajne pouziva lepsi kompresi(snad pomoci VoiceOverIP ci tak neak))