Problém s počítačem

Ha! google ví všecko!
Našel jsem jedno fórum kde jeden kluk potřeboval pomoc.
říkali mu ať ukáže výpis procesů a jeden slovák mu odpověděl:


Tieto procsy ukonci v Spravcovi ukolu a vymaz z disku.
C:\WINDOWS\system32\kernell.dll
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\DAO\System32\svchost.exe

toto fixni v HJT
O4 - HKLM\..\Run: [WinService32] C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\DAO\System32\svchost.exe
O4 - Global Startup: Kaspersky Anti-Hacker.lnk.disabled
O4 - Global Startup: Microsoft Office.lnk.disabled
O4 - Global Startup: Timer11.lnk.disabled
O4 - Global Startup: Zástupce - BSActivity.lnk.disabled

Je to dost nechutny log

Ten download manazer sa mi vonkoncom nepaci.
_________________
HJT| Vytvorenie logu| Kerio PF| NOD32_SK_XP |
NOD32_CZ_XP | JOTII| LSPFIX| Killbox|023


Jo a ten svchost tam mám taky. Nemyslím si, že by z toho měl kompl šok.
Adresa: http://viry.cz/forum/viewtopic.php?t=5329&view=previous&sid=a823f9be8e4d8d05761e6f713d5c332a
jo je to i na google. říkal to tu skaff :-D
ještě někdo pochybuje? Mužu teda na to, nebo radši ne?
no tak. kernell.dll je venku, kernel32 ne. Sice se nic nestalo, ale ani se nic nezlepšilo. Hej, dá mi teda někdo ten rozpis svejch procesů?
http://alienzone.webz.cz/files/procesy.jpg


aby sis nemyslel ze sem na tebe moc zlej :P
http://ondraster.czweb.org/procesy.jpg

ale mam toho hodne moc spustenyho;)
FireWall
Google Talk
Firefox
mIRC
ICQ
AVG6.0(nemejte reci, vim, je starej a nejsou na nej updaty ale bratr..)
NOD32
Apache
ApacheMonitor
Samozřejmě, že v C:/Windows/System32/kernel32.dll - mám. Není důvod proč by tam nebyl.

kernell.dll jsem nenašel nikde.
Lama: I kdyby se mu podařilo kernel32 smazat, widle si ho tam pravděpodobně šoupnout zpět....

I kdyby kernell.dll do systému patřil, jako že nepatří, tak se nezobrazí mezi spuštěnými procesy.

VzA: Co se tu vlastně teď řeší? Jak zrychlit tvůj komp(reinstal), nebo přepínání témat a pozadí (p*čovina)?
no. Teď už mám ty procesy celkem v klidu ale spybot se mi vždy uprostřed testu sekne. to mě sere a zneklidňuje. ukáže to málo RAM a restart. Jak to mám vyřešit?
Jo a ten zvuk. Kde seženu zvukovej ovladač? Jak ho nainstalovat?
musis predevsim vedet, JAKOU mas zvukovku. Potom zkus projit driverguide.com a stahnout.. Jak nainstalovat? Nejůepe pres Ovladaci panely>>Pridat hw>>zkus ho vyhleadt. Pokud nic, tak musis dat ze seznamu zvukova karta a pak ovladac.. mozna bude i v seznamu, ale na to potrebujes CD s WinXP jinakk Ti ho sami(y?) XPcka najdou a ovladac si sami natahnou z instalacniho od WinXP.. (u driverguide>>musis se tam teda regnout, ale to prezijes;)
e....... tak to jsem z toho jelen. Když jsem přeinstalovával WinXP, zvuk pořád nikde. Když chci nainstalovat pouze něco, tam to taky není. A jakou mám zvukovku, to vůbec nevím....
Správce zařízení:
Klávesa WIN+PauseBreak, Hardware, Správce zařízení. Nebo z Ovládacích panelů. Tam bys mohl najít řešení problému zvukovky a ovladačů.
díky lamo. Mám Multimediální zvukový adaptér nenainstalovaný. Nevím jak to, ale je to tam.
Teď to stahuje aktualizace z webu. Jestli to půjde, seš borec. To jsem si vzpoměl na kámošovu stránku
www.romanovicp.borec.cz
Trvám na "L" :-)
Lama: Promiň. No a ta rada..... nějak mi to nejede.
Napřed to cosi stahovalo z netu a nakonec mi to nejde.
Ve Správci zařízení máš u zvukových zařízení nějakou značku? Např. výkřičník nebo nějakou jinou značku, že zařízení není v pořádku? Pokud ne - podívej se taky v Panelech na Zvuky a zvuková zařízení, jestli tam není někde chyba nebo to nemáš zakázané. Předpokládám, že máš plug and play - takže by to zvukovku, pokud tam je, mělo zaregistrovat. Popřípadě odinstalovat a znovu nainstalovat ovladač zvukovky. Ve správci by měl být uveden i typ zvukovky - pravý kontext - Vlastnosti. Jsou tam další volby, ve kterých by mělo jít nainstalovat i odinstalovat ovladače.
pokud nevis, co mas za zvukovku, vyber si: je na zakl. desce(sou pod USB, P/S2 sloty>>jdi na sekci MB pokud to mas jako kartu (je nekde trebas vedle grafiky, ale to nedoporucuju, bo 2 sloty vedle sebe maji spoleny napajeni) tak jdi na KARTA

KARTA:
otevri komp (odsroubouj vzadu nejaky sroubky). Pokud nevidis co to je za kartu, oddelej sroubek u ty karty a najdi si firmu a model (trebas ja mam u ty 486ky P'n'P ISA zvukarnu ExpertColor MED3931 ktera se v DOSu hlasi jako SB;)). Potom tam tu kartu zandej. Potom zajdi na driverguide.com a stahni si patricny ovladac. Nainstaluj ovladac (kdybys nevedel jak, najdes me na ICQ 28758490, jinak to budu muset napsat sem do diskuze). A jak pekne chodi, ze?:)

MB:
musis najit CDcko od zakldni desky(MB>>MotherBoard) a z nej nainstalovat ovladac. Lehke ze?
Lama: Je tam dole zvukový zařízení a herní zařízení a tam jsem nebyl.
Nahoře je jiná zařízení označený ?
v tom jsou zvukový ovladače a tam je ?!
odinstalovaný. Nevím teda jak to, ale je to tak.
Když dám nainstalovat, stane se toto:
Na první pokus to něco našlo na netu bo co pak to stahovalo a chtělo restart.
A zvuk nikde.
Zkusil jsem to znovu a už to nic nenašlo.
Vložil jsem Systémový CD a nic.
Fakt nevim.
OndraSter:Díky. V počítaču se hrabat nebudu. Navíc by mi to ani tata nedovolil, protože by okamžitě skončila záruka ( kdybych tam něco udělal )
MotherBoard?
To je mi povědomý!
Mám televizní kartu a když jsem instaloval WinFast TV, běžela tam reklama a tam bylo napsaný MotherBoard. Zkusím to. Zatím dík.
hmmm.... tak z toho CD to taky nejde...
"běžela tam reklama a tam bylo napsaný MotherBoard."
"zahrávám si, ale nejsem amatér. To mi věřte. "


:D
Vydra:Hej vážně. Když jsem to instaloval, tak tam bylo plno obrázků jestli to byla reklama tak to nevim, ale bylo tam i MotherBoard
A ta druhá věta je v pořádku. Co se ti na ní nelíbí?
Mám tam ID hardwaru a ID instance zařízení.
Jde z některýho z toho zjistit, jakej je to ovladač?
kdyz to mas v zaruce, dej to opravaroj:)
mozna kdyz's preinstaloval Widle, tak si mozna taky ztratil zaruku;)(ale to nevim jiste..)