Kritika webu:

Zrovna sem tak nějak dodšlaj skoro svuj,web, ještě nejsou dodělaný některý maličkosti,který sami poznáte,ale rád ybch kdybyste mi sem napsali názor n muj web. Díky lidi

Your Free
Využití 15 cm pruhu uprostřed mi nepřipadá jako efektivní využití monitoru.
Z toho důvodu jsi asi použil ta malá písmenka - aby to tam všechno vlezlo?

>>>Kdyby někomu nevyhovovaly barvy na tomhle webu a zrovna si tohle četl, tak je mi líto, ale: "Chlapče/Dívko, máš smůlu, pešek se tomu říká."

Takže mám "peška" - dobrovolníka...
T.č. nelze zhodnotit, funguje pouze doména .wz.cz
taky mi zrovna nejde, snad se k tomu pak někdy ještě vrátím...
Tak už konečně domény fungují, takže:

- úvodní strana
- nepodtrhané odkazy (v textu)
- od horního loga nahoru je zbytečně velká mezera
- v Knize návštěv se dají odeslat data, aniž by uživatel něco napsal - OPRAVIT!

+ příjemně sladěné barvy i design
Jo, docela dobrý, líbí se mi to, akorát bys emusel používat tabulkový layout...
Vypadá to fajn, ale XHTML 1.1 by si zasloužlo lepší kód :o) (např. odstranění těch tagů velkými písmeny nebo to hafo  )
& n b s p
Jo už jsem to opravil, prostě jsem jen zapomněl na jeden řádek s definicí použitýho javascriptu, když jsem dělal redesign
Free: nechci kazit náladu :o), ale když otevřu hlavní stránku (pro jistotu jsem aktualizoval), tak je kód pořád stejně udělaný jako předtím
Free: nechci kazit náladu :o), ale když otevřu hlavní stránku (pro jistotu jsem aktualizoval), tak je kód pořád stejně napsaný jako předtím
Omlouvám se za dvojitý příspěvek, měl jsem nějaký výpadek
Taký priemerný web, hodnotil by som od 1 do 5, takže dám dva.
Ale ako môžeš napísať:
a už vypadá fakt dobře__________

O vlastnom webe písať aký je super?
NeboŤ předtim vypadal fakt špatně. Btw.: to jak jsem psal že jsem to opravil tak to platilo k ty guestbooce,ohledně toho stim že se dala poslat prazdna zprava
no, asi tak:
1) úvodní stránka s textem VSTUPTE = zdržování = nanic
2)trošku nepřehledný menu, zkus použít jinej font
3)zbytečně úzký...
No.. mě to připadá, jako celkem slušnej web. Ale to vstupte jsem dřív taky používal a souhlasím tady s Macrus Flintusem. je to na nic. Ale když už, tak to zkus trošilililičku zvětšit.. třeba já nevim, o 4 pixely a dej tam i hover, tak jako to máš i u ostatních odkazů. Prostě po přejetí jinou barvu...