Jak sbalit holku

co to je prezervativ? do 15ti by to melo bejt jedno.. ale od ceho jsou zakony? no prece aby se porusovali:) porad nevis? rika Ti neco sprcka? kondom?Brzo to budes nosit (pro jistotu) u sebe:) ja vim, co rikam (ale ja je nemuzu sehnat.. dis: myslis, ze by mi je v krame prodali?;))
prezervativ - sprcguma kterou si nasadis na eeehh svyho frantika [:-D] pred pohlavnim styke abys s danou osobou nemel deti :).

OndraSter: proc ne? kondomy ti prodaj kdekoli a kdykoli ...
Vydra: fakt?i kdyz mi je only 13nact? se musim podivat kolik stojej (ty sprcky, ne "frantici":D), bo bratr si ty z supliku vzal a ani jednu tam nenechal:(
Ondraster: kup si radši balónek, vyjde tě levněji a na nafukování a napouštění vodou stačí.... co jiného bys s tím jinak dělal ? :-/

ale jinak hormonální antikoncepce je imho lepší :)
J-R: na co asi sou.. mozna se budes divit, ale je to tak, jak to myslim (tj to, na co se vyrabej)
jo i ve 13 ti je prodaj myslim ze na to zadny omezeni neni .. jenom se na tebe debilne podivaj v obchode :]]]
jo kondomy nejsou ani cigára ani alkohol, a i to bys asi sehnal ;-) normálka běž, hoď to do košíku a bez mrknutí oka zaplať. Ať se koukaj jak chtěj - a když se zeptaj, máš dvě možnosti. Vymyslet si bráchu/kamaráda/fotra nebo prostě někoho komu to kupuješ, nebo - a to doporučuju - něco ve smyslu "co je vám do toho" :-D
dis: nechapu proc vymejslet ze to neses nekomu, ono je snad detem pod 15 let zakazano kupovat kondomy? Ja myslel ze ne teda ...:)
No, co se týče nákupu prezervativů, tak ještě existujou automaty... tam se tě nikdo neptá a najdeš je na každejch druhejch záchodech (ty pánský..:D).

Jinak musíš bejt naprosto svůj a normální, když se s ním bavíš, musíš využít každý chvilky kdy je sama, ale přitom nesmíš bejt vlezlej... a pak až zavedete někdy řeč na ono téma, a řekne, že je sama, tak se ji zeptej, jestli nemá někdy čas (pak se na to nemůže vymluvit) když řekne
JO, tak řekni něco jako.. no, mohli bysme spolu někam vyrazit, třeba do kina..(když se zeptá na jakej film, tak řekni, žže jakejkoli, kterej si vybere, pak se totiž nemůže vymluvit.. ).. no a pak to už je v poho..
pokud řekne
NE, většinou ještě řekne PROČ, a ty ji řekneš něco jako: já že bysme mohli někdy někam spolu vyrazit... a pak uvidíš...

Jinak pokud se toho bojíš, musíš vědět, že ona sama tě holka někam nepozve, tak to prostě dneska už nechodí. Dneska prostě musí kluk pozvat holku, musíš todle opravdu vědět, že za pokus nic nedáš, pokud tě odmítne, tak pak nikdy nebudeš litovat, žes jí neřekl...
Je přísloví: "Využij každé příležitosti a nebudeš litovat, co jsi propásl"
Musí to v tobě dozrát a musíš bejt o tom přesvědčenej...
ZA POKUS NIC NEDÁŠ, ale hlavně se musíš chovat přirozeně, tak, jakej si, a hlavně se nepřetvařovat:D

Co si pochytil, to je tvoje věc :)

ale 11 let je ještě hodně brzo...
Vydra: ne jasně že ne, jsem se blbě vymáčkla - jako že by to bylo třeba řešení, jak se dostat z trapné situace, kdyby si pokladní chtěla hrát na zodpovědnou tetu a řešila to ;-)
Já myslím, že "zodpovědná teta" by mu je spíše dala, než aby došlo v důsledku toho k ještě většímu maléru :)
taky doufám.. tak dobře, tak ne zodpovědná teta, ale prudérní zapšklá baba
A já si myslím, že "opravdu" zodpovědná teta by mu dala tak velký prezervativ, aby se do něj vlezl celý! Proč? Aby nenakazil ostatní... :-)
"A já si myslím, že "opravdu" zodpovědná teta by mu dala tak velký prezervativ, aby se do něj vlezl celý!"

Má ještě někdo takový vlezlý pocit (kromě Lamy a mě), že VzA je č*k?
Nípal: já :DDDD
Astro: stejně tě ta holka pak nebude chtít a všechno tohle je tu zbytečný... stejně mas jeste cas, tak si dej pohov, udelej si stranku a holky nech vetsim ! blbe
bez si hrat s kenem
pepik: hahahahaha....
Nipal:? Já myslel, že seš kámoš... to je teda přetvářka toto....
Jo... dneska jsem se zeptal jedné spolužačky, o čem se tak holky baví a ona se zeptala který... já jsem řek... Všeobecně a ona řekla o drbech.. :-DDD Jsem se málem po..... počůral smíchy....:-DDDDDDDDDD
Jo a abych nezapoměl: Dneska jsem si všiml, že Lukáš už to pošťarování bere celkem drsněj... pak jsem mu řek: Holky se bijou?! Pak jsme se tam tak "trošičku" poprali.. ale teda kámoši jsme pořád... Jak teda s tím? Mám toho využít? Nebo se radši držet stranou? Aby to nevypadalo že jsem nějakej típek, co chce každýmu rozbít hubu....
no clovek tady tejden neni a nestaci se divit, co se to tu zase objevilo za h*o.

no nechtelo se mit to cist cely, ale jednu radu mam:
bud sam sebou. -->prosté, leč účelné. kdyz totiz ze sebe budes delat nekoho jinyho, tak budes vypadat akorat jako trotl.

jinak jestli te holka nechce, tak s tim imho na 99% stejne nic neudelas

a jestli s ni neuspejes, tak zkus Nipalovi rady, protoze winzip a konverzi do jpegu pouzivaj miliony lidi, takze to fungovat musi:-) linak plati to co napsala Laura, cim ses starsi, tim se opravdu vic nadres.

>>Aby to nevypadalo že jsem nějakej típek, co chce každýmu rozbít hubu....
lolec
neboj se. to v 11ti urcite nevypadas. ale podle toho jak si tady obcas vylejvas sve myslenky, bych spiz typnul, ze budes poradnej cholerik
Astronom, fakt si dej na nějakých cca 8 let pohov a pokud jsi tak šíleně nadržený, tak si stáhni něco z netu :)
Ty we, to sou fičaky tadyyy :)))
No, já bych k tomu ještě tak řekla, že teda mi nepřijde překvapivý, že se dvanáctiletá holka začíná zajímat o chlapy (viz. mé vlastní zkušenosti, ve 12ti už jsem po nich dávno jela :)), ale přijde mi ŠOKUJÍCÍ, že se 11tiletej kluk zajímá o holky. Dle vlastní zkušenosti totiž proplouvám životem s heslem: "chlapi jsou o tři roky zaostalý", takže bych tipla, že si Astronom ve svym věku hraje s legem... Ale, zjevně, výjimky jsou... :)
QARK - VELKY TEST V TERENU (btw kdy uz kua bude novy forum)

http://www.qark.net/clanek/velky-test-v-terenu-1-cast

jinak co se me tyce, nechci delat frajera ale nebyl sem odmitnutej nikdy, nejak se na me holky dycky brali na prvni pokus, a ani ten pokus z my strany nemusel bejt, prisly samy.

Btw astro, kazdej ma takovy svy charisma nebo kus pritazlivosti, a to holky pritahuje, zrovna o tobe si myslim ze u tebe tahle podstatna vec chybi, i kdyz te neznam osobne. Dalsi veci ktera dost odrazuje je stydlivost, kdyz si nereknes, nic nedostanes, a stydlivej rudej chlapecek kterej cumi do zeme na holku dojem neudela, nehlede na to ze tvuj cil jaksi neni v takovym veku, aby tvy snazeni pochopil nebo aby to vubec stalo za to. Za par let o ni nebudes vedet, nebudes si ani pamatovat jak vypadala. Ja byl v takovym slepe zamilovanym stavu uz v sesti letech ;) a ted ani nevim jakze se to jmenovala.

Jinak par pravidel: Na nic si nehrat, bejt nenucenej, cistej, umytej, lehce vtipnej a drzej ale ne neprijemnej a majetnickej, a hlavne mluvit. A snazit se udelat dojem tim ze budes mit fakt dobry "seznamovaci" kecy, ne ohrany klise. Dalsi vec je tvuj (vas) vek, jak uz sem psal. Rikas ze se s ni nebavis, ze neni o cem. Ale to je v tvym veku normalni, o cem se asi budou bavit dve jedenactilety deti? Tyhle rady fakt asi plati pro starsi, instantni navod asi neexistuje ;)
A nakonec - tak za 20 - 30 let přijdeš na to, že ony si vlastně holky vybírají kluky a ne naopak, i když si kluci myslí, že to byli oni, kdo toho druhého "sbalil".
Takže ti s klidným srdcem a svědomím můžu popřát hodně úspěchů, až budeš některou "vybrán"! :-))
Jo, Lama má pravdu, ve svých 20-ti letech zjišťuji, že je tomu skutečně tak.
Astronome, astronome... :-) Tak za prvé je ti 11 a v tomhle věku to nikdo nikdy nemůže s nikým myslet vážně, za druhé kdyby jsi to myslel vážně, tak ti v tom nezabrání ani rodiče, ani 250,- kč za kino. :-) Navíc podle toho co tady píšeš se mi zdá, že jsi docela zmanipulovatelná slabá osobnost. Moc se necháváš ovlivňovat zaběhnutejma konvencema, jako např.: domácí úlohy se mají dělat, nemá se mluvit sprostě,... Já jsem nenapsal domácí úkol od třetí třídy, učím se tak 1 hodinu do pololetí, jsem na osmiletém gymplu v sextě a vloni jsem měl na výzo "jen" 3 dvojky (z toho 2 protože dotyčné profesorky jsou píče) a domů chodím naprosto kdy chci. Samozřejmě řády májí i něco do sebe, ale než začneš něco dělat, tak to taky zkus posoudit sám. Pak ti to půjde i líp s holkama. Budeš mít víc času, separuješ důležitý od nedůležitýho a musíš dát na svůj instinkt. :-) Každej tak trochu vycítí, co chce ten druhej slyšet. :-) Jo a ještě k těm penězům. :-) Mám teorii, že peníze musí člověk umět vydělat a né našetřit, ale tahle rada ti je v 11 na hovno, to platí až později. :-)

Hodně štěstí a buď trošku rebel... :-)