mod rewrite na IIS

Ahoj, nevíte někdo, jestli se dá rozchodit mod_rewrite na IIS a příp. jak?
afaik nedá.
(IMHO) nedá ;-)
hm, tak nic, no :(

A neznáte nějakej editor na ASP.NET?
Pro IIS je ISAPI Rewrite (Google :D )
The ASP.NET Web Matrix Project - http://www.asp.net/webmatrix/
Jinak kterykoli editor - PSPad, Noepad, ...

No neda. Mod_rewrite je urcen pouze pro Apache. O IIS nevim.
Tomík: ASP.NET Web Matrix znám, a imo je dost blbej. Dělá některý nesmyslný změny ve zdrojáku, např. např maže &nbsp; v <div>&nbsp;</div>, zalamuje kod uprostred tagu apod.

PSPad zase nepodporuje ASP syntaxi...
Mohu jen doporučit Macromedia Dreamweaver 8. Je to nejnovější verze (ani ne týden stará) a je best of all :-).

Ovšem „Standardní plná verze“ stojí 14 610 Kč Kč
(http://www.digitalmedia.cz/macromedia/software/dreamweaver/prodej.asp), ovšem ;-) jsou i jiné způsoby, ale to už nechám na tobě :-).
>> PSPad zase nepodporuje ASP syntaxi...
kdyz si doma otevru adresar s pspadem, je tam adresar syntax a v nem je asp.ini, coz je asi to, co ti chybi. takze ono to nejak pujde, ted jenom zjistit, jak to do toho pspadu dohackovat ;-)
Tonik: Jenže tohle ini mi po připojení do pspadu asp.net soubor nerozliší...
Revealman: Mám Macromedio studio 8. Mám ještě dotaz, umí dreamwear vkládat ASP.Net tagy typu: <asp:Label id="Label2" runat="server" cssclass="fll">?
V PSPad: Nastavení -> Nastavení zvyrazňovačů. Tvol kterykoli "General".
Vpravo zvol "upřesnění" a v nabidce "uživatelské zvýraz.." najdi ASP a vse potvrd. Od teď by měl jakýkoli *.asp zvýraznit.
Tomík: Ježe já nevyslim zvýraznění, ale vkládání syntaxe.

BTW ty máš dreamwear 8 česky?
Aha, už mi to docvaklo :) Do PsPadu jsem ASP dostal, ale syntax ASP.NET to stejně neumí.
Jesti ten Dreamweaver 8 česky byl na mě (což dost možná ;-D), tak nemám. Ale čeština určitě vyjde.
Revealman: Ne, to nebylo na nikoho :)
Na tebe bylo :
>Mám ještě dotaz, umí dreamwear vkládat ASP.Net tagy typu: <asp:Label id="Label2" runat="server" cssclass="fll">?

A ještě, dá se nastavit, aby se .txt barvil jako PHP?
Odpovím ti, pro tebe velice špatně ;-)
ASP.Net nepoužívám, takže nevím ;-) a to druhé ... ;-) fakt nechápu účel proč to dělat :D ale řekl bych, že by to jít mělo.
Revealman: No prostě mam soubor .txt, ve ketry je php kod, html apod a include se do indexu