jak na holky...

vyhlasuji soutez o to kdo vymysli nejlepsi vec ktera se da napsat holce :-) ted myslim klidne i ty nejobycejnejsi veci...
necht se zapoji i holky a reknou co je nejvic potesi kdyz jim nekdo napise :-)
omg dalsi blbec...
IMHO "Fakt ti to dneska sekne, holko!" potěší každou. Kde si můžu vyzvednout výhru?
skaff: mě vždycky potěší, že nejsem sám...

hanyZ: na Aukru...
Třeba:
"Ahoj, ty mě neznáš, ale já tě zbožňuji. V obálce přikládám 1000 kč."
nebo
"Jsi krásná, jsi milá a já nejsem zvrhlík ani dement ani držka a nic po tobě nechci."
nebo
"Nechceš zajít na večeři? Ne? To neva."
:)
Další téma upllně o ničem ... ať žije OT :D
To nejlepší, co lze holce říct, je asi "Ahoj :)))"
Přesně, "Ahoj, dvojtečka, konec závorky, konec závorky, konec závorky", na to holky letěj.
nekdo(nevim kdo) rikal (zeby nekdo z WZ? nebo ze skoly?) rek holce:
"Proc nosis podprsenku, kdyz ses uplne plocha?":))
Tady je zajímavé že nad úplně pitomým tématem se sice pozastavíte co je to za volovinu, ale pak stejně všichni odpovídají :-D
A na to ji sbalil?
Kua co to je za blázna?
No, von jí sbalil, protože to ve skutečnosti byl hermafrodit Venouš, který na ten popud serval podprsenku, odhalil chlupatou hruď... a bylo to :)
Tome, je to skvělá příležitost se nějakým způsobem vybít :) Nikdo by takovou blbost nezaložil, ale když už to tu je..
Tom: ja ne :) ja sem už vybitej dost, chtělo by to zas nabít :)
Já používám: "Jé! Čau, ty jsi holka... Ty musíš bejt blbá!"
Tohle kdyby mi někdo řekl, bezmyšlenkovitě se mu vrhnu do náruče.
Sněhurka: tvoje averze k opačnýmu pohlaví může bejt způsobená tvoji odlišnou sexuální orientací (vlastně, když takhle koukám na tvůj nick...), nebo nejseš komunikativní a bojíš se holek jako nějakej zlejch predátorů :)) toť menší diagnóza tvých myšlenkových pochodů, který nejsou na úrovni člověka nad 13 let...

ale jesli si děláš joke, tak LOL
OMFG Sněhurko, teď sem si všim tvýho obrázkovýho webu... tak tohle je massacre :) zeptej se trpaslíků...
jeden borec to taky vyřešil...

dal holce vlasy dopředu do obličeje a řekl *ted drž hubu... a ted jsi krásná*...
ona to nepochopila. zeptala se *cože* a on jí řekl *říkal jsem drž hubu*.

no asi ji na to nezbalil, ale celou hospodu to pobavilo...
No jasný! já coby stoupenkyně ženskýho pohlaví jednoznačně letim na "ahoj:)))" Fakt kousek. nebo eště líp a to doporučuju je "ahojky:)))"
Pozdravit,to je um! =DDD blázínci..že tohle vůbec řešíte
Sněhurka: sice je to divné, ale ještě ti nepřišel e-mail ohledně reklamy? No - on asi přijde...
Dobrá věta na potěšení holky je taky : "IMHO ti to dneska sluší!"
Hm, až na to, že ti pravděpodobně odpoví: "Ty prasáku! Jaká "Imho"? Zaprvý nevim, co to je, zadruhý mě to uráží!"
a co třeba "Co dívka jako ty dělá na místě jako je tohle?" to je těžce originální