GE Money Bank

Nevíte někdo od koho je song v reklamě na GE Money Bank?
Proc? Chces od nich CDcko?
Joseph Stalin : Jo presne tak. Ty ho mas nebo aspon vis kdo to je?
Nevim to, ale zavolej 844 844 844 a pokud te nebudou mit za blazna, tak ti to asi rekno ;-) ... Je to cislo (bezplatny) na GE Money Bank ;-)
Mě se zase líbí písnička z reklamy na T-mobile... nevíte co ta je zač? :)
MF: doporučil bych asi stejný postup, vytoč číslo 4603 případně 603 603 603 a zeptej se přímo u zdroje. Jinak až někdy nějakou raklamu na T-Mobile uvidím a uvědomím si to, tak kdyžtak zkusím dávat pozor.
GE Money Bank je "Support Lesbiens - In Da Yard"
Ten T-Mobile bych šacoval na nějakou Britskou kytarovku, připadá mi to nějak známé, ale z hlavy nevím :-/
Takže T-Mobile = "The Magic Numbers - Mornings Eleven" Yes!
Josef Stalin, 21. 09. 2005 16:46: Menší poupravení tvých domněnek, abys nezaplakal nad telefonním účtem - předvolba 844 není pro zelené linky (volání zdarma), hovory na tyto čísla jsou odevšud účtovány jako místní hovor.
na T-Mobile to bude Coldplay... sice je neposloucham ale jeho hlas znam
Když už jsme u reklam - poslední dobou zvracim, zvracim, zvracim... ale jedna mě dostává. Neni na ní nic objevnýho, ani originálního, ale prostě je tam něco - jednoduchost, která mě dojímá... ano, až k slzám (asi bych měla navštívit terapeuta, začínám mít nezvladatelný výkyvy nálad) No a je to reklama na HALLS! :)
Televizní reklamy nic moc, ale co ty rozhlasové?

Po má koule, Po má koule. - reklama na nějakou bowlingárnu, nebo co
<HTML>hanyZ: ty jsi nejaky znalec?</HTML>
hanyZ: Dik jsou to skutecne sapporti, ale nvite nekdo, kde by se to dalo sehnat bez tech blbejch slov?
Zdarec! Když jsou tady takoví znalci skrzevá muziku, obracím se na Vás s následující prosbičkou:

Už delší dobu marně sháním song z filmu Hooper (1978, Burt Reynolds), který běžel při závěrečných titulcích. Neověřené info je, že by se mohl jmenovat "Life Of A Hollywood Stuntman" a autor/interpret by mohli býti James Best/Bill Justis).

A druhá věcička: song z filmu Who Framed Roger Rabbit? (Kdo křivě obvinil králíka Rogera, resp. u nás známější název Kdo chce zabít...), který zpívala kreslená kráska v baru, měla by to být píseň "Why Don´t You Do Right?" od Peggy Lee nebo Amy Irwing?

A poslední věc: alba od E.L.O. - Part II (1991) a E.L.O. - Moment Of Truth (1994).

Pokud by někdo našel odkaz na stažení, torrent či cokoliv jiného nebo alespoň upřesnil informace o názvu a interpretovi, budu Vám moc vděčný a rád se revanšuji, třeba v podobě různých raritek od Queen, P. Floyd, M. Oldfield apod.

Díky!
headlong: Neřeší tento "problém" např. Strong? (Jenom se ptám.)
Možná ano. Jenom nevím, co je to "Silný"? ;-)
Prosím, řekl by mi někdo, co je to ten "Strong"? Díky!
Asi se mysli StrongDC .... jestli ne tak pardon =)