Doména zadarmo

Chcel by som s avás opýtať že či poznáte nejaké firmy čo ponúkajú doménu zadarmo?

Nemyslím tým ale také že k hostingu.

Napr ja viem ako zýskať zadarmo doménu .tk , ale tú moc nechem.
tk je imho dost na hovno, ono to web zobrazuje v nějakém jejich framu.
Pozri si web http://www.webjobs.tk/:
tam to v žiadnom iframe nie je.
a toto je potom co?





<head>
<title>WebJobs.TK place, where internet earns money</title>
<meta name="description" content="WebJobs.TK place, where internet earns money">
<meta name="keywords" content="business, cash, dollars, earn, job, money, webjob, work">
</head>

<frameset rows="*,1" framespacing="0" border="0" frameborder="NO">
<frame src="http://www.webjobs.wz.cz" name="dot_tk_frame_content" scrolling="auto" noresize>
</frameset>

<noframes>
<body>
</body>
</noframes>




jo a nemluvil jsem o iframe, ale frame, prostě tohle je hnus, sice dostaneš zadarmo doménu druhého řádu, ale zkurví ti to rámem, to imho nestojí za to.... už i jen proto, že takto nevidíš adresu na konkrétní stránku.
Je to ve framu ;)
Díky, ale ja som na stránke nevidel nič neobvyklé?

? už i jen proto, že takto nevidíš adresu na konkrétní stránku.?
Vysvetlíš mi to
ať se nacházíš na jakékoliv stránce, tak v adresním řádku máš furt napsáno jen http://www.webjobs.tk/ nijak nezjistíš, kdy přesně jasi a jaký odkaz poslat třeba kamarádovi na určitou konkrétní stránku... teda když bys chtěl, tak zjistíš, ale není to hned vidět. Nehledě na ostatní nevýhody rámů... třeba takový refresh, chceš obnovit stránku, ale hle, on se obnoví rám a dostaneš se ve většině případů na úplně jinaou stránku... atd.
A ono sa tie rámi nedajú nejak zrušiť? A druhá vec že ale veľa webov je v iframe, a tam tiež neidíš kde si.

A nie je nejaká podobná firma teda ako dot.tk ?
však domény dnes nejsou zase tak drahé, ne? Pokud ti o to jde, tak těch pár stovek obětuješ, ne?

jinak o ničem nevím.
Jo, v tom máš pravdu.

Ale predsa podstatný je úvadný názov, čo tak mať doménu tk, obrázok vstupte, a už odkaz na web, to ide nie?
no, to by šlo, jen by bylo třeba uvést do toho adkazu target="_top" aby to nešlo zase do toho rámu...

jinak se mi na tk ještě nelíbí to, že ti přebijou favikonu to jejich škaredou zelenou.
Já jsem to měl taky a nedávno mě od nich přišel mail, ať se zaregistruju znovu nebo tak nějak, vyprd jsem se na to a oni mi to zrušili, čehož ale vůbec nelituju, protože jak je výše uvedeno, tak při surfování na mejch stránkách se tam stále zobrazovalo jen www.blahapet.tk
já nevim... když už bych si dával doménu, tak už jenom z principu ne .tk.... když už něco, tak .net, nebo .com i přestože jsou placený, ale jsou nejlevnější a vůbec ne špatný...
.info je taky levné
jo, .info je nejlevnější, ale třeba mi se příliš nelíbí, je to na můj vkus dost dlouhé a když někde napíšu odkaz dzejar.info tak spousta lam imho ani nepochopí, že jde o odkaz, potřebují vidět nějaké profláknuté domény, jako .cz .com .net a pod. nebo ještě doménu třetího řádu www. což mě osobně značně štve, když to někde musím napsat.
>>A ono sa tie rámi nedajú nejak zrušiť?

http://interval.cz/clanek.asp?article=309
A otázka kebyže mám tú doménu tk, ide potom zmeniť DNS?
Na predošlú otázku mi už nemusíte odpovedať zistil osm že to nejde, len vysvetlí mi niekto že čoho doména je:

co.nr

Moc ďakujem

Nečudujte sa, naozaj taká existuje.
ty vole.... co ti proboha brání si to zadat do prohlížeče a přečíst si to tam?
Jo, myslíš že som to neskúsil?
Ale našiel som spoločnsoť ju ponúkajúcu...
Ale nič že čoho je to doména.
omg, tak to se k tobě radši ani nebudu vyjadřovat...

co třeba toto?

What is .NR domain name? - You can ask..
.NR top level domain name is a ccTLD (country code top level domain) for Republic of Nauru, it is assigned by ICANN and can be used and accessed worldwide, and it is operated by the respected .NR Domain Name Registry - CenpacNet Inc.

Republic of Nauru
Republic of Nauru
Republic of Nauru
Republic of Nauru
Republic of Nauru
Republic of Nauru
Republic of Nauru
Republic of Nauru
Republic of Nauru
Republic of Nauru

a kdybys to tam třeba nemohl najít, tak je to REPUBLIC OF NAURU !
:D
To vypadá jako prdlé nervy :-))