Fotomontáže

Ahoj. Chtěla bych vás moc poprosit o pomoc. Jedná se o program, který by dokázal tvořit fotomontáže. Byli byste tak moc ochotní a poslali mi nějaký název na program, kterým můžu fotomontáže vytvořit? Byla bych vám moc vděčná. Děkuji!
Photoshop
Chtěl jsem původně napsat jenom "google", ale rozmyslel jsem si to.
V podstatě každý grafický program dokáže udělat "fotomontáž".
jo, photoshop
Fotomontáž 2.3

:)
Tak v podstatě i mspaint.exe aka Malování, že....
... ale v tom to nebude ono (IMHO).
Nebo Corel, Photopaint, Paintpro... nebo jak se všecky jmenujou... Ale já nejradši Photoshop :)
A ti nejlepší fotomontéři, kteři chtějí mít nejdokonalejší sebemenší detail, používají HexEdit.
... anebo lupu :-))
Ale jinak já teď používám Gimp 2.2, protože jsem si řekl, že budu lepším člověkem a nebudu už používat nic, co jsem si nekoupil :)
jj, gimp je taky velmi dobry, ale na fotomontaz bych si spiz vzal Photoshop
photoshop
Gimp. Na ostatni jsem si nejak nezvykl. Nez najdu jak funguje uplna prkotina, to radeji pouziju malovani nebo gimpa.
>> to radeji pouziju malovani nebo gimpa.

ani si nevzpominam kdy jsem naposled zapnul malovani...
Moc nežáleží na programu, jde spíš o šikovnost a znalosti.
mirrda: To bych az zas tak moc nerek.
Kdysy jsem potreboval predelat anglicke texty ceskymi. Pouzil jsem tusim photoshopa a hovno jsem s tim neco udelal. Pak jsem zkusil gimpa a hned to slo jako po masle. Predtim jsem pouzil jeste obycejny MS Paint, ale vysledek nebyl takovy dobry.

Nechci odsuzovat jakykoli konkretni editor. Proste kazdy ma svuj vkus, a kazdy si s programem rozumi podle svyho. Mne by trvalo dny nez bych pochopil jak pracuje treba photoshop.
A naopak jsou lidi, kteří by ze všeho nejradši na předělání nápisů vzali Photoshop (mimochodem, vážně to v něm není těžké), než jimi proklínaný Gimp. Znám takové lidi. Patřím mezi ně.
presne tak ... nas v skole nutia robit v GIMPe a je to strasne ... vo PhotoShope sa mi robi omnoho lespie ...
gimp mě štve tim jeho rozkouskováním do různejch okýnek... ale v zásadě je stejnej jako photoshop... IMHO

lol, podívejte se na popisek od malování-umožňuje upravovat naskenované fotografie! :) :) :)

http://www,pu.chytrak.cz/malovani.jpg
teda Ijáčku, co ta čárka v adrese?:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
mirrda:

>> Moc nežáleží na programu, jde spíš o šikovnost a znalosti

Udělej mi tedy v Malování 50% prolínání dvou obrázků a pošli mi je na mail. Děkuji.
Hmm myslím že nejlepší na montování fotek bude připínák nebo špendlík případně magnet záleží na jaký povrch jsou montovány
spook>> detailisto.... :) To snad každýmu dojde, ne?
Ja se taky zastávám photoshopu, ale nechápu co máte proti malování...
http://cs.ic.cz - celou tu grafiku sem delal v malovani (s tema tlacitkama mi trochu pomoch xara webstyle)