Tak ... bych taky prosil kritiku:]

Prosim o kritiku mejch osobnich stranek, maj za sebou tedka znova redesign, rad si vyslechnu negativa i positiva, pokusim se podle toho i web upravit :). Dik moc

http://alienzone.webz.cz
dobre, dobre, pekne...
pismo bych zvetsil mozna. jako ono to zvetsit jde v prohlizeci, ale to se zvetsi i pismo v menu a pak vyleze z toho sedyho podkladu na bilej a nejde to precist
>> Několik různých fotek nebo obrázků. Po najetí myší na náhled se zobrazí "popis"...
nezobrazi, protoze tam neni title
tak uz ty popisky vyjizdej :] dik :], ja sem si myslel ze alt ten popisek udela taky, a nak sem se zmylil ...

kdyz to pismo zvetsim tak se mi to prestava libit :/, jeste kdyztak pockam na ohlas ostatnich a podle toho ucinim ..

dik
"alt" funguje v IE - ale ne ve FF.
Myslím, že zbytečně šetříš na šířce...
Naopak zbytečně vysoká je ta hlavička.
Je to pěkné .)

Písmo je imo tak akorát, nemám co vytknout.
looks fine :o)

Akorát bych při používání css vyškrtnul věci jako font, který jsem viděl v kódu guestbooku ;o)
dik


fakt tam ten font je :)? tak ten tam bejt nema, nak sem to neohlidal, ona ta kniha je stazena odnekad ja ji jen upravil, takze zejtra ty tagy font budou pryc :)
moc pěkný stránky, ale jak už tu padlo, trošku bych snížil hlavičku, je zbytečně vysoká
tak dik :) ... njn ja tu hlavicku zmensim kdyz to tak chcete ... ale mam vysoky hlavicky hrozne rad nevim proc :) dlea to tak skoro u vsech webu :-D.

Du na to, du dat pryc fonty a GB a udelam mensi hlavicku ...
tak a font je pryc (nasel sem tam jenom jeden tag font), hlavicka je mensi ... a mensi uz nebude :-P, zmensil sem ji o 70 px, snad to staci hehe
líbí
jj, uz je to lepsi
j, teď je to supr... možná si ještě posuň reklamy o kousek míň, pak budou míň rušit..
kousek min kam ?

jinak dik ... ted jeste komentar od 22k o tom ze je to bezgrafickej hnusnej web a sem komplet :]
jj, hezké, ale písmo bych přeci jenom v textu malinko zvětšil.
kousek min kam ? >>>
sry, malinko jsem vynechal slovo.... myslel jsem malinko níž... některé bannery jsou tak rychlý gify, že to hodně ruší.
ještě nevim, jestli to LINKZ je schválně, nebo překlep...
IMHO schválně.
schvalne :)