MS Outlook

nevite prosimvas jak nastvit MS outlook?
1.zadam svoje jmeno
2.zdam svoji adresu neco@centrum.cz
3.pak to po mně chce Pop3 a SMTP nevite co se dava tady?
A co třeba se kouknout do Helpu na centrum.cz?
pop3.centrum.cz
smtp.centrum.cz (anebo poskytovatele připojení)
Třeba já mám net přes Chello a zadávám tam smtp.chello.cz (taky mam e-mail na centrum.cz)
Je lepší zadávat smpt pockytovatele připojení...
A akú výhodu má prístup k pošte cez Outlook?
Off-line manipulace, ulozene zpavy, a co ja vim.
No, Outlook je pěkně na hovno, co si budem povídat ...
Tenhle thread sleduju a celou dobu čekám kdy se to tu objeví. A už je to tady :-)
(Mluvím o tom co napsal Revealman.)
Revealman: proč? (já neříkám tak ani tak, jen se ptám) Mě nikdy nijak neznechutil - i když teda taky nepoužívám nic víc než poštu, tj. kalendář, úkoly, deník nebo co to tam všechno je, to prostě vůbec nespouštím... Potřebuju jen stáhnout poštu, poslat poštu, a obojí archivovat. A s tím nemám problém... Tak se jen ptám, v čem ten problém je?
no nuz to tady bylo napsany, ale....

http://napoveda.centrum.cz/index.php?root=127
Přesně tak dis, v čem je problém Relealmane? Zase další program od Microsoftu že? Ten přece nemůže být dobrý nebo aspoň použitelný....
Říká vám něco pojem „bezpečnost“?
Říká, a co? Jako že Outlook je nebezpečný? Jak kontrétně?
No, já používám Thundebird, ale proti Outloku nic nemam. IMO neni o nic moc nebezpečnější, než Thundebird. Nebo snad chceš Revealmane říct, že jen programy od MS mají bezpečnostní díry?
Dobře, tak MS Outlook rulezzZZzz. Spokojenost?
No to je ovšem jiná...
:D
MS Outlook suxxxx!
Konečně někdo normální :)
Jsem s Vámi! M$ Outluk suxXx:)
pyča
Ondraster: ;-)
No, měli by „s námi“ být vlastně všichni ... Protože Outlook je prostě zlo ...
no mně přijde jako 'zlo' ten, kdo zaslepeně vystupuje proti např. Outlooku a pořád nedal jediný pádný důvod....

btw - moderní a rádoby zasvěcená antiMS kampaň mi začíná lézt na nervy :\
Prostě ... vždyť pro něj je napsáno nejvíc virů, a ty využívají jeho bezpečnostních děr (a že jich má hodně!)