FTP program

jaký program používáte k přístupu na wz?
To je zas téma :D, mmchdm FlashFXP
já používám windows commander,,, podle mě je lepší než total..
já používám total,,, podle mě je lepší než windows commander..
podle me je to jedno a to samo. jo a pouzivam total
jj - ten jeden na rozdíl od toho druhého přenáší data barevně... a obrázky s rámečkama ... :-))
BTW jakej je rozdál mezi total a wndows? nevim... mám jenom total.
No Windows je předchůdce ... takže je starej ;). Total je jen přejmenovanej a dál vyvíjenej Windows ;)
Ja používám FTP Comanner..

Nebo přímo implementaci v Exploreru
>>rozdiel medzi wc a tc...

windows comander:
1.) je starsi (to znamena ze ma menej fukcii)
2.) ked chcete oznacit viac suborov naraz musite to robit zo shiftom (shift+click)
3.) ked chcete kliknut na subor s pravym tlacitkom mysi, netreba cakat

total comander:
1.) je novsi (to znamena ze ma viac fukcii)
2.) ked chcete oznacit viac suborov naraz, tak staci jednoducho kliknut s pravym tlacitkom mysi a tahat
3.) ked chcete kliknut na subor s pravym tlacitkom mysi, treba cakat 3 sekundy

...inak pouzivam windows comander (len preto, lebo sa mi nechce stahovat nova verzia+crack)
Podľa mňa je najlepší na prenos total comander.

A mám otázku, rôzne hostingy a majú všelijaké webpft, dá sa táký program nejak stiahnuť, nahrať na svoj server, a potom využívať?
Pokud vim, tak oznacovani souboru se da nastavit. Jak ve WC, tak i v TC.
Ja napriklad pouzivam k oznaceni klavesu INS nebo NUM+ a pravy tlacitko na mistni nabidku.
Zorro: >>> ked chcete kliknut na subor s pravym tlacitkom mysi, treba cakat 3 sekundy

Jak jsi přišel na nějaký časový limit? Řídíš se heslem "Troška demagogie nezaškodí?" :-))
Lama: normalne, asi to zkusil. ono to tak fakt je. kdyz chces k danymu souboru vyjet kontextovy menu, tak musis na nem drzet zmackly pravy tlacitko tri sekundy, jinak se oznaci a menu nebude. protoze to prudi, tak to mam vyple ;-)
Tonik: No jo - jenže on nepíše nic o kontextovém menu. Já tak normálně označuji soubory pro kopírování atd. - ale nikdy mě ani nenapadlo tam používat kontext. menu :-)
Jinak to vyskakuje cca po půl vteřině...
Keďže si ma tu moc nevšímate, tak ešte raz:


Rôzne hostingy a majú všelijaké webpft, dá sa táký program nejak stiahnuť, nahrať na svoj server, a potom využívať?

Ďakujem
já mam windows cmd, protože se mi nechce shánět total, a nepříde mi tolik graficky přehnanej a přeplácanej jako total... ale to je čistě můj osobní názor..
Maskyr: co je to webpft ? Už se to opakuje podruhé a já pořád nevím, co to je.
Chjo, kdy už se ti lidé konečně naučí používat Gogola? :-/

webptf je přece todle:

http://images.google.com/images?q=webpft&hl=cs&btnG=Hledat+obr%C3%A1zky
Ale pochybuju, že se něco takového někomu podaří stáhnout ... možná odtáhnout.
hanyZ: to je nějaká superpračka nebo kopírka na špinavé děti... :-)))
hanyz: Ostatně Gogol je podle nejnovějších zpráv dávno mrtvý, tak jak bys jej chtěl použít? Že by nekrofilie? :-))
Já používám total cmd.

Ty 3 sekundy jsou pěkná p*čovina. Stačí si to přenastavit...
To bol preklep - webftp.



Rôzne hostingy a majú všelijaké webftp, dá sa táký program nejak stiahnuť, nahrať na svoj server, a potom využívať?
Maslel som niečo takéto:
http://www.net2ftp.com/

Ide o to že veľa freehostingov neposkytuje web upload súborov, a nie všade ide použiť Total comander.

A otázka znie či pozáte niečo ešte iné ako http://www.net2ftp.com/, a že či používaie toho je bezpečné.