Videokonfernece

Ahoj, potřeboval bych poradit nějaký dobrý program, který dokáže udělat vieokonferenci, tj sem já a kámoš, máme kameru a mikrofon každej, já mam veřejnou IP a on ne, potřebuji tedy nějaký program který by to umožnil za těchto podmínek
děkuji
Skype - ale asi musí mít oba veřejnou IP. Asi se dám na verše...
Skype ale neumí video... nebo už jo?
netmeeting :)

icq5, trillian pro,... to umi snad kazdej poradnej messanger ne?
Skype to nějak převádí - myslím že na flash - nemám to momentálně instalované, ale setkal jsem se s tím.
jo to jo, ale jak sem povídal veřejnou IP má pouze jedna strana
Mike: No, jestli ty a tvůj kámoš chcete udělat spolu konferenci, tak mi to připomíná, jak si Vláďa jednou založil šermířskou skupinu "Vláďa a jeho meč"... :)
Laura: ty si tu vtipkuješ a mě de o zuby .. když to neseženu tak mě totiž roseká kladivem :(
Jakto? Von tam někde je? Sedí vedle tebe? A to chcete spolu dělat videokonferenci? Ty bláho, ty lidi už dneska nevědí, co by... :)
Ne to ne .. on bydlí na vééééélikánským kopci ... a mě se nechce nahoru a jemu dolu, kapiš? a fakt nekecam .. sem to kladivo viděl .. je velký jak noha a těžký jak slon strašně by to bolelo :((

Tak zachraňujte hrdinové, máte čas do zítřejší půlnoci ...
Kdo mi poradí dostane za odměnu půl microsoftu a Lauru za ženu :))
Jsem si uvědomil, že kecám celou dobu o MSN Messenger 7.5 (nezaměnit za Windows Messenger) - ale ta IP musí být asi oboustranně veřejná :-(
Mike: Tak to prrr, hošánku, já už jsem jednou vdaná! Kdo nevěří, ať tam běží :)
Laura: noa? zbalíš si kufry a pofrčíš do arábie, tam se to může :))
Mike: Jo? Von už tě zachránil nějakej hrdina - arabáš? Jak vypadá? ;)
Ne ale ale praktikujou tam mnohoženství :))
ale nyní už se odeberu na lóže, takže ... budu jen doufat ..
a když nic tak bude bolest :(
...... nenechte mě v tom a rozešlete tento topic dalším 20ti lidem nebo budete mít 7 let neštěstí... a dostanete fakt šerednej kašel
>°<