Navstevy

Zaujímalo by ma že či za návštevu (čo rátajú počitadlá Toplist...) sa ráta iba príchod na doméu napr: rady-net.szm.sk
, alebo aj keby niekto urobil návštevu na rady-net.szm.sk/xxx.htm ?

Že či sa to zaráta ako návšteva webu?
samozřejmě, pokud máš na obou stránkách počítadlo toplistu, tak se ti započítá... (tydle přesný podmínky započítávání najdeš na toplist.cz) je to podle unikátní ip adresy... takže pokud ti příde na nějakou stránku a tam se započte pod svojí ip adresou, tak když bude brousit po jinech částech tvého webu, kde budeš mít počítadlo, tak se bude zobrazovat jako on-line uživatel. pak když je myslim 5 minut v nečinost (neposílá požadavky na toplist) tak přestane být on-line. když se pak nejméňe po 30 minutách nečinosti vrátí, je započítán jako další návštěva...

sou o tom i nějaký celosvětový normy (např těch 30 minut apod.)...
Ok, ale keď je iba link na sťahovanie (napr.mp3...), tak to už nášteva neni keď niekto nieeečo sťahuje?
Ne, když něco z tvého webu stahuje (MP3,...) tak už není návštěvníkem... je to podle toho, jak posílá požadavky na zobrazení počítadla. takže když jenom stahuje a tu tvoji stránku s počítadlem neaktualizuje, nebo nepřžechází na jiný (zase s tim počítadlem), tak po cca pěti minutách(přesně to najdeš na toplistu), kdy nevyšle požadavek na stažení počítadla, přestane bejt návštěvníkem...

Hlavně, když někdo z tvého webu stahuje MP3, tak už nemáš web :)
Laura >> co ty víš, třeba má soukromý nahrávací studio a kapelu s kámošema ;)
To je fakt, taky jsem si řikala, že svoje vlastní mp3 bych si mohla na stránky dát... Ale potom se mi zželelo chudáků uživatelů :)
čiže keď na doch weboch je 1 poč. od Toplistu, tak sa sčitujú návštevy?
Takže?
Laura: Davaj! Nausbečkuju si je do mptroskového plejera, naposlouchám a pak ti to zrecenzuju :)
>> čiže keď na doch weboch je 1 poč. od Toplistu, tak sa sčitujú návštevy?
ano
Moc díky.

A ešte mám jeden dotaz že na veľa weboch je nejaká ikonka seznamu, toplistu... a pod ňou dejte nám hlas klikinutým na ikonku.

Aký to má zmysel? Nezvyšuje sa tým Pagerank, alebo niečo také?
Prosim pokukajte vsetci na www.dominikweb.wz.cz Budem velmi vdačný.
Dakujem strasne moc pekne.
To domco: máš web o tom o čom ja, ale spamuješ tu ako.....
To sa nerobí, a hlavne keď je to takto od témy.

Tak vie niekto čoznamená: dajte nám hlas, viz 2 správy hore