Kolik vám je let?

Bylo by zajímavý spočítat věkovej průměr na webzdarma. Mě je sladkých 17. A vám?
hořkých 33
To snad né, vyhrabte někdo ten 100letej thread, ať to utnem hned v začátcích :)
sem to teda hodil do kalkulátoru (sorry nepoužívám tu vědeckou, de je "2+2*2" jinej výsledek než v tý malý normální) a zjistil sem, že máme věkovej průměr 25 let. Sem si teda polepšil a bude se mi líp usínat...dneska
za mesic 13nact;)
to už tady bylóóóó a ne jednou např. zde:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=30893&t=30893
Konečně...
To není ono. Tenhle je ten starý: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=5477&t=420

;-)
no ten muj je zase takovej jasnější:-))
Zadání: Určete věkový průměr uživatelů služby WebZdarma.

Teorie: Většina uživatelů, která sem kdy přispěje, pominu-li se(be a pár dalších lidí), je rozumově na úrovni pětiletého dítěte, které nezná ani základy hledání a čtení/psaní (což se naučí až v základoškolském prváku). Těchto lidí je 95 %. Ono se to nezdá, protože se zde objevuje velké kvantum příspěvků od těch 5 %, kteří mají rozum. Uvážíme-li, že těchto pět procent má maximální možný průměrný věk 120 let a minimální 0 let.

Řešení: Spočítáme obě extrémní hodnoty, ty jsou 10,75 roku a 4,75 let. V těchto rozmezích je nutno hledat kýžený věkový průměr.

Závěr: Pravděpodobně neexistuje přesnější způsob zjištění, neboť většina dotazovaných svůj věk tají, či alespoň (zvláště dámy) mlží. Berte tedy prosím toto jako jediné správné řešení.
Jezismajra! To snad neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Uz jsem si myslel, ze to bude za mnou a vono tohle. Nenutte mne abych na to odpovidal. Ja uz daaaavno slibil Mirovi, ze uz nebudu pokracovat.
Muj nazor?
Ti co tady otravujou, tak mezi 7-15 (Zakladoskolaci). Ti co jsou rozumnejsi tak mezi 13-20. A ti co neodpovidaj, nebo jsou uz v duchodu, tak mezi 15-30 ;)
Huuu. Mezi 7? To jsem se teda prefik. Tak od 9.
Nípal: Z nějakého důvodu jsi neuvedl ovšem správně ta procenta! Vynechal jsi 4% menšinu - která naprosto zpochybní tvé výpočty. Tím pádem by se mělo číslo 120 z tvého výpočtu snížit o 1 %, tj. na 118,8 a číslo nula rovněž o něco zmenšit (třeba o měsíc), protože i lidské zárodky už myslí na internet (zvl. HTML) a nechceme je přece diskriminovat, že?
Tím jsem se docela šikovně vyhnul odpovědi na otázku tématu, ne? :-))
9
8
7
6
Co vůbec odpočítáváme? Silvestr ještě není... 8-O
No tak jdeme zase nahoru, no:

10
9 je můj věk, mentální. A nestárnu... (-; to je to pozitivní, ale umřu v devíti...
8
Nic proti, Máro, ale nemáš už malinko zpoždění?
Já bych byla pro, aby to bylo odpočítání konce života tohodle neustále se opakující threadu :-)
blahapet, s čím mám spoždění? S rozumem? Proč? Někteří nedospějí ani do devíti let..