Dosla me trpelivost

Tak to uz fakt prehanite, to ze to je zadarmo uz neni omluva, ja to mu nerozumim, to priznavam, ale doopravdy me to stve, du na jinej server, urcite sem prisel o vsechny fotky, ktery sem si nezazalohoval, fakt dekuju, nejvetsi curak sem tady ja, ze lezu na takovejhle server bez jakykoli zalohy svejch dat. Neberte to osobne, chtel sem si jen na nekom vybit zlost. Sbohem a at se Vam to podari obnovit.
Ale notááááák. Nejlepší je to dělat tak, že si to všechno ještě zálohuješ na CD. Já to dělám po zkušenosti na KGB.cz. Je to nejjednodušší. Taky mě to tohle všechno štve, ale kde najdeš takovýhle služby někde jinde zadarmo? i když se to občas sere.
Čauky...
50MB voľného priestoru nájdeš aj na http://www.webpark.sk . Česká verzia poskytuje len 3MB, takže myslím naša Slovenská sa viacej oplatí. Ináč asi aj ja si založím "náhradný" učet.
Dnes som aj pozerala na zozname nejaké super stránky, a asi 3/4 boli na webzdarma, bolo mi to dosť ľúto, že nešli spustiť.

Pre Mira:: A nedalo by sa tak tiež spraviť, že by ste zvýšili vykon znovu na 50MB a zachraňovaniu dát by ste sa venovali potom? Mysĺím si, že väčšina si data zálohovala na disku, či CD.
Ale držím Vám palce. Týchto 10 MB mi zatiaľ pomôže aby som mohla zatiaľ spraviť weblink na webpark.
to ti 10MB staci k udelani weblinku ? .. ehehe .. mno to by mne nestacilo :]]

ja to pochopil tak .. ze ten velkej disk, kde si mela tech 50MB, maj nekde pryc kde z nej zachranujou ty data .. a prozatim sem dali nejakej nahradni disk .. kterej je mensi nez ten puvodni.. a proto mas jen 10MB z 50MB na puvodnim disku

ale mam stejny informace jako kazdej tady .. takze vlastne nic nevim :] .. tohle sou jen spekulace :]
Doménu už zaregistrovanú na webparku.sk už mám:D A bude mi stačiť len 500 KB, pretože úvodný index bude tu na webzdarma.cz a stránky budú zatiaľ na webpark.sk:D
Takže hej, zatiaľ mi to stačiť bude musieť:)
dik za tip!
http://zebro.webpark.sk
zrovna kopiruju...
A kam až ta trpělivost došla?
Do prdele :-)
Ještě hlouběji, až do střev.
Jo, mezi ty sracky :-)
Tam jsou teprve v produkci.
Mno na konci uz sou....
A na začatku zase ne...
No tam ne no...
To je vlastně jedno, každopádně víme alespoň přibližně, kam došla.
jo :-)
ne :-(
je to prostě humus
Beo nebo Bello a jestlipak víš že je to nelegální?
no ten mejl nademnou je omyl
tak sem si procet tuhle diskusi .. a musim priznat ze X s Rootem naprosto presne vystihli smysl vsech ostatnich temat :]
vymysli intelektuální diskusi JBS
to nelze.. diskuse je takova jaci lidi do ni pisou.. esi chces inteligentni diskusi .. tak to skus na strankach menzy .. tady to jak vidis mozny nebude :]
dobře a nemohl bys mi říct kolilk má wz giga a kolik je tam webů?dík
mno mozna nekde najdes napsano kolik ma kapacitu uzivatelu ja tipuju kolem 10k .. a esi ma kazdej 50MB tak tak by to byl minimalne disk 0.5TB a to pouze na pro data uzivatelu .. pocitej s tim ze taky na necem musi bezet system, vsechny ty podpory, php, smtp, pop, buhvicoeste, a taky naky veci ktery kontrolujou tech 10k uzivatelu esi maj na titulni strance reklamu :]] .. hehe fakt nevim .. zeptej se admina ja sem na WZ novej :]