jedna od BFU - hlasitost sluchatek:-((((

Je mi celkem blby to sem davat, ale uz mi dochazi insparace a chut to resit sam a tak se s vama podelim o strastech lamy.

pripojil jsem si ke kompu sluchatka a hrajou strasne slabe.

ve winampu a vlastnostech zvuku je vsechno na max. a sluchatka jsem zkousel na na radiu a hrajou celkem solidne.

mohl by mi nekdo vysvetlit, cim ten zvuk ve sluchatkach zesilit? pls:-))
zkus se podivat, jestli jsi je nahodou misto do zdirky na sluchatka nezapojil do zdirky na repro
wona je i samostatna zdirka na sluchatka? zase jsem se neco priucil...

smula je, ze nevim ktera to je tak jsem pro jistotu vyzkousel vsechny a zvuk jde jenom v ty zeleny( :-) )

?
asi je cas si precist navod ke zvukovce.
Co by se mohlo dit:
- existovaly (existuji) karty, kde se manualne|programove prepina vystup pres zesilovac na karte nebo bez sesilovace (kvuli sumu)
- drahe karty mozna nepocitaji s tim, ze by se bez zesilovace nejelo
- hodne levne krarty na sobe nemusi mit nejaky koncovy zesilovac
- zkusit poklikat mixer, obcas to byva pricina.

vic me nenapada.
Muzou taky zaviset i samotna sluchatka. Pokud jsou dost silna, tak zvukovka pak nestaci na jeji vykon a posila slaby zvuk. Ale muze i zaviset na zvukovce. Levnejsi a starsi zvukovky nemusi mit dostatecny zesilovac, aby zvuk zesilil na prijatelnou uroven. Ja mel starou zvukovku a pri pouziti sluchatka jsem je mel taky na maximum a nekdy taky nestacily. Pak jsem koupil novou kvalitnejsi zvukovku a ta uz zesilovala docela solidne.

Pokud chces zvuk zesilit, tak pouzij repraky se zdvirky. Repraky maj zesilovac. O softwarovem zesilovaci nevim, ale taky bych ho potreboval. Mozna bych to moh i udelat, ale zatim nevim jak. Staci zesilit amplitutdu, ale to by pak zpusobilo zkresleni signalu. Zkus jeste prehravac "Quintessential Player". Ma nastaveni hlasiosti i nad ramec windows, ale jen o par procent.