V čem děláte grafiku?

Dotaz na všechny: V čem děláte webovou grafiku?

Zatím mám grafiku stránek dělanou pouze na základě jednolitých barev v css, ale chce to změnu. Tak co mi doporučíte?
V poslední době dělám ve FireWorks 8. Jinak klasika je PhotoShop
povětšinou v riflích a v tričku.
Asi vás to překvapí, ale já grafiku dělám ve svém pokojíčku.
To musím každou otázku formulovat jak pro blbce (bez urážky)? :D
Já se nechytám... my už nemáme demokracii?
..pro blbce...
robieval som v photoshope, lenze odkedy som preinstaloval win, tak som nikde na internete uz nenasiel jeden zo starsich verzii photoshopov (aby stihal pc :). Teraz mam prave GIMP.
====
Ked uz sme pri tuych programoch, neviete kde by sa dal zohnat starsi photostop (tusim 5.0 som mal), lebo s gimpom sa mi zle robi?
Tato otázka se tu opakuje pravidelně každých 14 dní, takže:

Ad. Photoshop 7.0 CE
Nechápu proč tolik lidí používá tak drahý profesionální program na dělání amatérské grafiky, na což by jim stačil s obrovskou rezervou i kdejaký shareware, freeware či opensource.
Ja pouzivam kombinaci. Gimp+IrfanView+MS Paint.

Gimp na neco narocnejsiho.
MS Paint pokud se mi to nepodari v gimpu ;)
Irfanview na manipulace s obrazkem (prevod, zmena velikosti).
Podobně jak Tomík, krom toho, že místo Gimpu používám Fireworks od Macromedie.
to tu bylo už tolikrát....
ale photoshop
Toto>
Cinema 4D Ce6 pre grafiku
Skicar pre rozdelenie grafiky na kusky podla potreby
irfanview konverzie medzi formatmy(resp nastavenie kvality Jpeg)
gimp pre niektore ostatne veci (niekedy tiez pre animovany GIF)
Já ji dělám výhradně ve photoshopu je to nejlepší program pro tovoření grafiky ....
Bude to tim ze je lepsi mit drahy profesionalni program + crack nez 30 denni shareware kterej ma jeste omezeny funkce. a par tutorialu v PS staci na to aby se clovek naucil delat hezky veci
(to bylo na toma :))
Corel Photo-paint 12 :)

Ulead Photo Express 4.0 (Vřele doporučuji)

MS Paint

Drawing (Open Office.org 1.1.4) (Vřele doporučuji)

IrfanView

Picassa 2 (Vřele doporučuji)
Transparenci a zmenšování v IRFANU, změnu jasu a otáčení ve Wordu, gif animaci v Blaze media convert.
Tzv. vícevrstvé aplikace nechápu..... učit se gimp a podobně nepřehledné programy nebudu. :-)
co je na GIMPu nepřehledného?
Neprehledne? Budu hadat. Ty okna. Jedno je tam, druhe zas tam, kdo se v tom ma vyznat. Nemam pravdu?
Kdyz se podivate na jakykoli jiny graficky program, tak je to totez, samy okna sem tam.
Proste lidi jsou na zazity veci. Ostatni rikaj ze Photoshop je trida, tak proc ho nemit taky? Na ostatni se vyse...
jo, lidi jsou ochotni tvrdit, ze benzinovy motor je trida, tak proc bych si porizoval neco jineho....
>> "Asi vás to překvapí, ale já grafiku dělám ve svém pokojíčku."

Když už jsi vzal otázku tak doslova, tak bys měl i odpovědět správně. Protože tvé odpovědi by musela předcházet otázka "Kde děláte grafiku" a ne "V čem", jinak to není mluvnicky správná odpověď ;-)