Virus?

Z ničeho nic mi to při psaní velkých souhlásek s háčkem dělá toto: ˇˇC, ˇˇS atd. Myslím, že mi kdysi někdo říkal, že je to nějaký virus. AVAST! s poslední aktualizací nic nenašel, stejně tak Ad-Aware a Spy-Boot, ani "zjišˇˇtovače" jedn. virů stažené z AVG a Norton stránek.

Nevíte někdo, jak toho gremlina, co tam furt mačká ty dvojité háčky, sejmout?

Díky za jakýkoliv tip!

headlong
No jako je mi jasné, že tahle rada ti nijak nepomůže, ale reinstalni Win (asi XP, ale to jsi neuvedl) ;-). Stejně se to občas dělat musi a když máš dokonce záminku ;-)
Jejda! Tak to se mi opravdu nechce:-) Hlavně proto, že jsem to nikdy nedělal. A také proto, že mám téměř plný 200GB hard a nerad bych přišel o data (při mé šikovnosti;-) A ano, mám XP.

Skutečně není jiné cesty?
No pokud jsi trochu zbehly. Tak zkus vyhodit nepotrebne programky co jsou na pozadi. Procistit startovaci rutiny (po spusteni, registry, win.ini, sluzby, ...) a zkusit jestli to pomohlo.
Kdyz ne tak zkus jeste odinstalovat a nainstalovat ceskou klavesnici (to CS vlevo dole).
A kdyz ne ani to. Tak neni jina moznost.
-> Tomík: a můžeš mi, prosím, říci, jak tu cs klávesnici reinstalovat? Děkuji!
...Stejně se to občas dělat musi...
nemusí, ale nemusííí....
Neznám snad žádného domácího uživatele, který by měl stalé připojení k netu (a třeba i veřejnou IP) a vydržely mu WinXP déle než dva roky ...