zkritizujte moji stránku

rád bych věděl co se má spravit co se dalo vylepsit atd. a hlavne chci slyset nazor protoze muj je asi dost zkreslenej
Úvodní stránka: naházené bez ladu a skladu..., ve zdroji je snad 30x <!--WZ-REKLAMA-1.0-->
Po kliku na obrázky vlevo - se mi otevírá download express a nabízí stažení nějaké mp3...?
Skoro 700 kB obrázky - modemistova smrt...
Několikanásobné menu - nahoře, vlevo a ještě další ve vložené stránce - to je přepych :-))
Různé kódování stránek - 8859-2 a windows-1250
Za určitých okolností se horní menu zobrazuje dvakrát - ve dvou řadách nad sebou - a projevuje se to jak ve FF tak v IE.

Na těch stránkách se mi docela zamlouvá horní menu - to postranní snad ani nemá význam.
sry, ale je to humáč,,, počínaje tou vstupní stránkou :(
hmm ta vstupni stranka.... nerikam ze sem expert ale todle poznam, kdyz tam mas uz obrazek tak aby to nebylo vickrat... vlevo dole zacina dalsi...
a jinak no to menu taky sem to skousel ale kdyz sem zacinal ja tak to bylo horsi a taky sem ttam mel veci na vic , dvakrat....
jste fakt moc uprimni stou prvni strankou neco udelam snad to jeste vic nezvoram:-( i kdyz to vic uz nejde ale aspon mam originál:-D
ale to nic neznamená:-(ale chybi mi jeste navstevnost a to je taky spatny
=proste sem asi lama
jistě, že si lamka, ale to neznamená, že jí zůstaneš...
pořádně si přečti jakpsatweb... pak udělej graficky pěkný stránky s nějakym obsahem, za kterym se stojí pro lidi vrátit a návštěvnost se dostaví sama... o to se neboj... já bejval hrozně šťastněj, když jsem měl 10 lidí za den... a teď? nemám pod 40 denně.... kamarád má teď (http://lotr-trilogy.com) asi okolo 100 denně... sice míval 900 ale padal mu hosting, tak lidi přestali chodit.... ale kdo ví jak to bude dál...
já se věnuju stránkám od dubna tohodle roku.... (i když pár základních HTML tagů jsem znal z dřívějška..) a jestli to takhle pude dál, tak na konci života budu mít tak okolo 3000 denně, to je dobrý, co? :D
jo to teda ja se zacal ucit html tagy a zpusob teprve v zari ale ted se zacinam mirne ucit php(sice tam prozatim hodne vecem nerozumim)ale stranky mam s docela slusnou navstevnosti ale mival jsem kazdy den pres tricet a ted mivam naky dny pod deset a ja tu grafiku musim vylepsit ale to mi moc nejde:-(
btw. podle mě nemá cenu se učit PHP, když sotva umíš HTML, CSS...
mňo html umim aji good ale to css?:´(
CSS je hodně důležitý.. ale nepotřebuješ na něj knížku ani nic, stačí jakpsatweb.cz ... nejdřiv se tam mrkni na to, jak se píše syntaxe... a pak máš tady: http://jakpsatweb.cz/css všechny vlastnosti - vždy, když nebudeš vedět, tak se mrkni sem,,,...
mrkám se! jo a mas krutou stranku a tvou kamos taky! v budoucnu si hodim k sobe reklamu na tvou stránku!a dik za radu hodí se mi
je to dobrá stránka az ne to bocni menu se mi to líbí
tedka pl zkritizujte zas halda.unas.cz