pomalé stahování

Už nevím, co provést a než přeinstaluju windows zkusím požádat o radu tady.
Zhruba týden se mi pomaluju načítají stránky, které obsahují nějaké obrázky, fotogalerie apod, ostatní typu - seznam, atlas, idnes, upc.... se načtou rychle a v pohodě, ale když chci prohlídnout nějaké stránky, kde jsou galerie fotek, je to děs, načte se jen text a fotky - jpeg, jpg jen třeba do půlky, dvou třetin.
Vymyzala jsem cookies, historii, dočasný soubory, projela antivirem, spywarem apod. a nic. Sic se mi tam v pondělí vloudil trojan, ale AVG ho vylaplo a smázlo, ale tenhle problém nastal dřív.
Zkusila jsem i defragmentaci.
Když si na stejné stránky najedu v práci, kde mám poč pomalejší než doma a i připojení máme v práci pomalejší, tak se ty stránky načtou v pohodě.

Mám připojení přes kabelovku.

Máte někdo radu, co ještě provést?
nejseš náhodou nad limitem? Kabelovky dělaj FUP (Fair User Policy), po nějakym objemu stažených/odeslaných dat ti omezí rychlost... btw to taky záleží na zatížení serveru, seznam, atlas atd maj asi dost velký rezervy proto se každýmu zobrazí rychle...
Nad limitem se mi moc nezdá, protože jsem sice stahovala nějakej prográmek či dva, ale jindy tahám daleko víc:-(
Každopádně můžu zaemajlovat na jejich podporu, jestli to nejni jejich akce:-)
Tak u mýho připojení snižujou rychlost u 10GB, to se mi moc nezdá´.
no, 10GB bych měl bez cookies zhruba tak za 3 tejdny...
>> no, 10GB bych měl bez cookies zhruba tak za 3 tejdny...
jaky vliv ma cookies na to, kolik se stahne dat? kdo to vi, at mi to rekne, rad se poucim
Pravda je, že v poslední době webzdarma prostě omezuje svůj upload. Netýká se to souborů do velikosti zhruba 100 kB (ty stáhnu rychle), ale pokud máte nějaký soubor větší - automaticky klesá rychlost stahování - až na 5-6 kB/s (tj. u mě na 1/10). Myslím že je to nějaké opatření WZ - snad proto, aby se na tomto serveru provozovaly jen tzv. "webové" soubory, tj. textové (php, html a pod.) a menší obrázky.
Nemám žádné omezení (FUP) ale ověřil jsem si tuto skutečnost.
Stahoval jsem 16MB avi a rychlost se velmi rychle ustálila na 35 kbytes/s
Lama, dík za typ, odsunula jsem stránky na jiného poskytovatele a zase jedou jako blesk.