Vytvoření maker v MS Exel

poradím mi někdo, kde se dá sehnat dobrý manuál na vytvoření maker v Ms Exelu.

potřeboval bych vytvořit dokument, ve kterém bych vždy měl nějaké adresy podle zadání.
Jednoduše řečeno, v sešitu 2 mám na každém řádku jednu adresu (id,název spol.,ulice,psč,město a poznámka).
V prvním bych potřeboval, aby když zadám např. na první řádek 5 a na druhý 7 (id ze sešitu 2) aby mi na řádku vyjely všechny buňky v tom řádku (automaticky) ze sešitu 2

Dík za pomoc
F1?
F1.
F1!
F1...
díky za radu, ale to mi moc nepomůže. Spíše bych potřeboval nějaký manuál.

Díky
F1?
btw zkus F1 jesli si to ještě nezkoušel. Tam je manual.
4 ^nakashi: si to zkazil :((((((
to prerusil uz on. stejne se zas zepta
Excel 2000, 2002, 2003 záznam, úprava a programování maker
Černý, Jaroslav
Nebo F1.
F1!
Vsechno spatne. Pouze F1.
Pouze F1?!
F1?
Co s tím má společného Schumacher?
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
děkuji všem za pomoc, ale spíše mi připadlo, že jste si to spletli nebo neznáte jinou klávesnici než F1.
Chtěl jsem poradit jak na makra (v napovědě je sice ukázáno jak se spouští, upravují, ale není zde ukázán žádný žádný vzorový příklad ani podrobnější postup jak programovat, propojovat atd.).

Díky
:D huuustyyy.. jak vypada klavesnice typu F1? :D
Ok. Tak na tenhle typ uloh by dle meho nazoru bylo vhodnejsi pouzit Visual Basic For Application (v aplikaci z Office stisknete Alt+F11), ktery je soucasti Microsoft Office snad od verze 97.Literatura na toto tema existuje IMHO pouze v tistene podobe ve forme tech drahych tlustych knizek od nakladatelstvi Grada a podobnych. Na Internetu podle me toho moc na toto tema nebude. A nebo se to da zvladnout s F1.
Donny mne predbeh. Po tom megalomanskem usmevu jsem se chtel zeptat, jestli uz to muzu prozradit, nebo jeste cekat. Ale jak vidim, tak je pozde :(
Tomík: tak nam aspon prozrad, jak vypada klavesnice typu F1...
poslední otázka mě dovádí k zamyšlení, zda opravdu nevíte kde klávesu nalézt nebo jste tak zkušení, že ji ani nepotřebujete.

Kdyžtak nadhoďte na tomto forum otázku, kde nalézt klávesnici F1, možná vám všem někdo poradí
ehm, mozna bude problem nekde jinde, a to v rozdilu vyznamu slov "klavesa" a "klavesnice". Anglicke ekvivalenty: "key" a "keyboard", nemecky "die Taste" a "das Tastatur".