převod WMA do MP3

potřeboval bych převést WMA do MP3,,, nemůžu nikde najít program... na slunecnici ani na stahuj sem nic nenašel,, a když tak to byla nějaká trialka...
nevíte někdo o něčem..? pls...
teď sem jeden našel, ale ten je jen na 20 dní (vono by se to dalo vochcat),,, ale hlavně konvertuje jen do 60%,,, takže je mi to zase nanic :(
opet pisu: pro mene naruzive: NERO 7 = Nerowave editor... otevres wma>ulozis mp3
seženu kde?
www.stahuj.cz
dyk to má 100MB!
nějakej sotva megovej prográmek by nebyl?
cdex
nj, ale ten cdex to bere jenom z cedecka, ne? já to potřebuju z disku... a taky jsem tam viděl jenom Wav, já potřebuju wma... :-/
tak zkus jakejkoli jinej wave editor, kterej umi pracovat s wma i mp3...
cdex bere i z disku a nejen z wav, akorat je to trochu schovany. das menu convert a tam reencode compressed audio files. jak se to jmenuje v cestine nevim. taky je potreba napred v nastaveni vybrat vystupni format a parametry komprese (bitrate atd.)
vždycky, když dám konvertovat, tak se mi zobrazí, že to němůže najít nějakou knihovu... a pak formulář na odeslání chyby..
wmp?
just-paja .. je to možný..
i NERO mi píše že mi odkódování microsoft nedovolí a že po nainstalování určitého doplňku to už pude...
kde ten doplněk stáhnu a co to je?
nebo to skus WINAMPEM v output pluginech si nastav: Nulsoft disc writer a pak pust tu pisnicku a prevede se ti podle tveho nastaveni do urcene slozky a formatu..
kde si ale nastavim ten formát mp3 a kam se to má ukládat?
nejnovejsi wmp 10 s pluginem .. vsechno stahnutelny od naseho milovaneho MICROSOFTU zdarma .. a musim rict ze si to ten wmp docela dava..
just-paja -> ja ti to věřim, ale ja nevim, jak nastavit formát MP3 a jak nastavit cestu pro ukládání..
na mp3 si musis stahnout do wmp plugin..
..a cestu na ukladani.. .. to si delas srandu..
musim to stáhnout z webu, nebo mi to winamp stáhne, když poručim? :)
jinak nemyslel jsem "jak", ale "kde" změnim cestu pro ukládání.
hh
wmp ti vyplivne adresu, kdyz porucis..
jo.. kde.. to nevim.. nemelo by to bejt slozity..
stahni si Blaze Media Konvert ma to asi tak 5mb a je to spolehlivy! www.slunecnice.cz) tady to najdes ;-)