reklama wz

Nazdar, mám menší problém s reklamou wz udělal jsem si index (takovej uvod s tlačítkem pro vstup) protože nesmím mít na tom webu reklamy (skrz šablonu by to s těma reklamama vypadalo děsně) kdyžtak čekujte www.fantaweb.wz.cz a moc prosím u radu --- diky
- v administraci nastav vkládání reklamy na první stránce nahoře
- všechny stránky znovu nahraj ze zálohy na server (bez kódu reklamy pochopitelně)
mas nastaveny vkladani reklamy dolu, musis si to nastavit nahoru a jen an jedne strance apk znovu nahraj soubory a je to ok!
aaa tak pozde... :)
j, díky moc hned jdu na to.
píšeš že skrz šablonu by t s reklamama vypadalo hrozně... nemuselo by, kdyby sis to napozicoval v cssku a nepoužíval rámy... chce to jen si vyhrát... :-)
a ty říkáš nepoužívat rámy, jak to mám udělat jinak, jediný naco jsem přišel udělat si nějakou kostru a tu potom mnohokrát kopírovat (ber na mě ohledy jsem začínajíci tvůrce webů)
zrovna teď "důkladně" studuji "Jak psáte web" a chci se zeptat )i když to jsem nepatříú jak se dá udělat ve Front page "měké enter" (tak tom psali) v HTML jse mit o povdlo ale ve front page jěště nee. Díky za radu
předchozí otázku beru z5 už vím .)
Co je to "měké"?
shift + enter ... jo měkké
snad měkký, ne? ja bych nechtel mit mekky enter,to by se asi blbe mackalo...
njn :), ale mám ještě jden problém děmlám stránky ve frontapage (musím :( ) nu a mám tam fotky jedna sekce je ok ale ta drujá nefunguje a zjistil jsem že je to tím že UEL na stránce se neshoduje s URL co mi ukazuje WZ. Nevíte čím by to mohlo být a halvně jak to zpravit ? Díky za odpověď
Tak to zese beru zpět už jsem našel chybu ... sorry že tady tak spamuju