Porovnání CSS

Mám dva CSS soubory, jeden hlavní a druhý jenom s drobnými změnami stylu v prvním. Potřeboval bych je "složit" do jednoho, s tím aby se zachovaly změny. Nevíte,jaký program by tohle mohl umět?
ty jo fakt nevim... ale ctrl+c pomuze
Hádám, že vím, na co to potřebuješ...? :)
PsPad to neumí? Je tam přece v nástrojích možnost "rozdíly v textu" -> "porovnat se souborem"
tak zmeny hod na konec toho celku a ono se to projevi. Sice to neni uplne koser, ale jde to.
nakashi: Pomuze, ale nic moc...

Laura: Neumí, Pspad porovnává řádky, já potřebuju porovnat css vlastnosti

MzM: Ja bych to tak udelal, ale sefovi by se to asi moc nelibilo :)
Quinix: proc ne? je to naprosto korektni, jen diky tyhle vlastnosti jsou "kaskadovy styly" kaskadovy.... :)
donny: No jo, jenze on o tomhle nechce ani slyset :)
Korektní možná z hlediska CSS, ale ne korektní z hlediska psaní html stránky.
Tam je jedním z požadavků co nejmenší datová velikost všech použitých souborů, nejen obrázků jak si hodně lidí myslí.
Takže CSS soubor s naprosto zbytečnými definicemi rozhodně košér není ani náhodou.

Jinak radu bohužel nemám, můžu jen zopakovat ctrl+c ...
na porovnávání souborů je ve widlích dosovská funkce COMP, jestli to pomuze..
Microsoft(R) Windows DOS
(C)Copyright Microsoft Corp 1990-2001.

C:\DOCUME~1\ADMINI~1>comp
Název prvního porovnávaného souboru: c:\windows\system32\cmd.exe
Název druhého porovnávaného souboru: c:\windows\system32\command.com
Možnosti:
Porovnává se C:\windows\system32\cmd.exe a C:\windows\system32\command.com...
Soubory mají různé velikosti.

Chcete porovnat další soubory (A/N)?

To je teda porovnavani jak kopyto :D
JEdit umi jakysi JDiff, kdyz se tam dotahne spravny modul. Treba to pomuze.
Tom "Tam je jedním z požadavků co nejmenší datová velikost všech použitých souborů..." videls nekdy, co produkuje .NET aspx? Treba takove jednoduche menu?
Asi se musi delat kompromis mezi delkou optimalizace a velikosti souboru. Vsechno se da zmensit, ale pokud by to melo trvat tyden a clovek by to zkratil o 20%, tak to proste nema cenu.
Jeste jsem si vzpomnel, ze jsem kdysi nadhodil, ze by nekdo mohl udelat neco, co najde v CSS stejne veci a upozorni na ne, slouci nebo tak neco. Tusim, ze se toho chytil Džej Ár, zkus se ho zeptat, treba neco takoveho ma hotove.
MzM - ne neviděl jsem co produkuje .NET aspx a imho to s tím nesouvisí.

Já jsem jen řekl (nepřímo) že naprosto chápu požadavek quinixova šéfa, že chce to css mít sloučené.
A to ani nemluvím o tom že třeba bude někdo chtít v budoucnu něco v něm upravit a bude z toho totálně zmatený když tam budou definice dvakrát ...
donny: ;)
MzM: Co generuje ASP.NET závisí na tom, co napíšeš do zdrojáku. Jinak je to naprosto validní kód.

Asi nakonec skončim u ctrl+c, ctrl+v. :(
Quinix: když v aspx použiješ komponentu menu, tak do zdrojáku nic nepíšeš. Validní to je, ale je dost strašné, co vyprodukuje.