Kdo by byl ochotny a naistaloval ,,vBulletin" forum

Lidi táži se vas s dotazem kdo by byl schopny naistaovat toto forum ,,vBulletin 3.5.4,, porad mi to hazi chybu a newim jak dal... uz sem snad zkusil vsechno, byl bych moc vdecny, kdyby to nekdo dokazal...
<?human

napiš $jakou_chybu;

?>
tadyk ti napisu cely step2.


Step 2) Connect to the database - Nulled by VST

Attempting to attach to database

Error description: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) /3w/wz.cz/x/xvalmez/includes/class_core.php on line 270

The database has failed to connect because you do not have permission to connect to the server. Please confirm the values entered in the 'includes/config.php' file.
mas nak spatne nastavenej mysql server v configu asi.... rekni taky treba kam ho instalujes. Jesli na wz tak mysql server je mysql.webzdarma.cz a ne localhost
http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#3
jako nejsem zas takovy amater abych nevedel ze mysql server je mysql.wz.cz zas tak nejako dobu si pohravam s forama jak je phpbb.


jj mam o na wztku...

instalace je tu... xvalmez.wz.cz/install/install.php
newis vcem to muze byt? pls porad...
>Can't connect to local MySQL server through socket
nepripojujes se nahodou pres socket? ..myslim, ze se to nema..
a jak se to zrusi?
nehces mi to treba pls zkusti nainstalovat? plosim
A co takhle mysql.webzdarma.cz. Toto je jedina oficialni adresa pro pripojeni k databazi. Jakekoli jine bud nejdou, nebo nejsou doporucovany.
myslis? no ja to zkusim ale jako mco tomu neverim.... byl bych spis radsi kdyby si to zkusil ale asik ne ze?
veris tomu ze to bylo nejspis tim? dekuju za rada jeste se kdyztak ozvu


diky snad uz se neozvu
tak se ozyvam znovu, jako nasitalovane to je, ale tedka se mi nechce zobrazet index.php.... nweis co stim?
To je dobre, zes uveril. Kdyby ne, tak by te Mira nakopal. Protoze pred casem na tohle upozornoval ;)
noj o ajednu chybu sem sice obevil ale dlasi se ukazala, ze mi nejede index a ostatni.. nevis cim to je?