opet flash

mam svoje novy stranky castecne s pouzitim flashe, umistil jsem je do ramcu (no jo no), problem je v tom, ze kdyz si stranky zobrazim jednotlive tak fungujou, ale jak si je zobrazim v ramci tak tam neni vubec nic, cim to?
nepouzivej v nazvech velke pismena hacky carky a mezery..
myslis, ze to bude velkym pismem?
ono to totiz ani neukazuje ze soubor chybi, proste je tam prazdno
podival jsem se na prvni radek zdrojaku.. cervene zvyrazneny.. prej ze mi to ma zakazat zobrazit zdrojak(vraci to false pri kliku pravym tlacitkem

<frame name="Pocitadlo" scrolling="no" noresize target="hlavní" src="16022006wwwfilipovowww60022061/Stranky/Pro_bezpecnost_vyssi_umisteni/Pocitadlo/pocitadlo.php">
<frame name="Reklama" src="16022006wwwfilipovowww60022061/Stranky/Reklama.php" scrolling="no" noresize>
<frame name="Svatek" target="obsah" src="16022006wwwfilipovowww60022061/Stranky/Svatek.php" scrolling="no" noresize>

ses si tim jistej? ...
nesmysl ^2:

<frameset framespacing="0" border="0" frameborder="0" rows="76,*">
<frameset cols="*,68%,14%">
<frame name="Pocitadlo" scrolling="no" noresize target="hlavní" src="16022006wwwfilipovowww60022061/Stranky/Pro_bezpecnost_vyssi_umisteni/Pocitadlo/pocitadlo.php">
<frame name="Reklama" src="16022006wwwfilipovowww60022061/Stranky/Reklama.php" scrolling="no" noresize>
<frame name="Svatek" target="obsah" src="16022006wwwfilipovowww60022061/Stranky/Svatek.php" scrolling="no" noresize>

</frameset>
<frame name="hlavní" src="Index_flash_animace.php" scrolling="auto" noresize>
<noframes>
<body>

<p>Vítejte na mé stránce</p>

</body>
</noframes>
</frameset>
Skus to bez ramu... a to zakazani toho praveho TL je nanic... pac zdrojak si stejne zobrazis... Zobrazit/Zdrojovy kod stranky ;)
a velke pismena mas na kazdem zacatku souboru.... A nemas tam hlavni cast stranky <body> .... </body>
ale furt to neresi proc to nefaka. co bych mel pouzit isto ramu? tabulky? ale ja potrubuju aby menu bylo videt na kazdy strance
dobra, tohle nechme bejt, mam jinej problem,

kdyz udelam uplne celej web ve flashi, myslim uplne totalne celej, musi bejt polozenej na html (php) strance nebo muze lezet jen tak jako swf samotnej?

(tzn i odkazy jestli maj bejt xxx/yyy.php nebo muze bejt xxx/yyy.swf)

dik za odpoved