Nespolupracuje mi LCD monitor s počítačem

Nespolupracuje mi LCD monitor s počítačem. Nenajede mi systém . Je to stará šunka ale stejně . . . . Ale když ho nechám najet na klasickym monitoru a potom přepojim kabel do LCD tak to de normálně. Nevíte jestli se s tim dá něco dělat?
Naběhne ti aspoň bios? Předtím to fungovalo? V jiném počítači příp. operačním systému to jde?
nenabehne nic, ten pocítac sem ted dostal, jinde to funguje normalně
>jinde to funguje normalně
To jako že monitor funguje na jiných pc, tenhle pc spolupracuje s jinými monitory nebo v jiném OS ten monitor běží? Bez informací zbývá jen věštění z křišťálové koule a tu jsem zrovna zapomněl.
Souhlas s Non_E, s tvymi informacemi je to mozne s kristalovou kouli :)
Budu se po nem opakovat, ale...

- kdyz k pocitaci pripojis jiny monitor, co se stane? Presne postup.
Pripojil jsem monitor znacky ... typu CRT/LCD/plasma. Zapl jsem pocitac tlacitkem. Objevil se bios, objevila se startovaci nabidka windows, nabehli windows.

- kdyz jsem k pocitaci pripojil monitor typu ... (mam zapojeny v siti 220 a v pocitaci k videokarte znacky ...)

- kdyz prehodis kabel z nabehnuteho na LCD a funguje to, znamena to, ze je monitor v poradku. Ted je otazka, jak je nastaveny. Take je otazka, jaky pouzivas operacni system, verzi a pod, zda je schopen tvuj novy monitor detekovat sam nebo je treba pouzit prilozene instalacni CD.
Take je mozne, ze tvuj bios to nejak nezkousne a je treba zasahnout v nem a nastavit nejake zarizeni.
Dale je mozne, ze dojde k pretizeni pocitace a zdroj odmitne sponzorovat energii zarizeni stavena na vetsi wattovy prikon nez je popiska zdroje (v tomto pripade byva vetsinou v biosu nebo na monitoru nastavit zpozdeni)
Nebo je tam zpozdeni a ono asi 5-10s muze trvat, nez se rozne kontrolka na zelenou.

Mi se treba stava cas od casu to, ze mi sviti disk na plno, ale neprobehne bios a pocitac zamrzne.