Překročen limit ?????????????

Do ted jsem byl v klidu, eftípkoval, opravoval, aktualizoval, co jsem zaktualizoval se zase smazalo, tak jsem to opravil, vložil jen index.htm a soubor pdf kolem 3 MB a pak se mi objevilo překročení limitu. Mám na webzdarma více stránek, mají kolem 11MB a limit nikomu nevadí.
Jistě to bude omyl a admin to dá do pořádku. Vždyť máme i jiné starosti, než se permanetně starat o tu samou stránku.
Navíc mi nabízíte placený web, ale ten už u vás mám. Jen mám své důvody k tomu, abych data umístil jinam. Jak již bylo řečeno, jestli se mám odstěhovat, řekněte to rovnou.........
www.caravan-caravaning.wz.cz (pouze rozcestník)
znovu se ptám, je index.htm 3195 b a další soubor *.pdf o velikosti 3178 kb překročením limitu ? * 2 soubory!!!

zatracená práce, zbavím se toho index.php ?

celou dobu těch excesů jsem se tě Míro zastával, ale začínám měnit názor. Co se to tam u vás děje ???
Je to divny,
u me se ted taky objevuje hlaseni, ze jsem prej prekrocil neake kvoty ci porusil pravidla.
Pritom jsem vsechna pravidla dodrzel, reklama tam je, zadny nepovoleny obsahy nemam, tak tomu nerozumim.
Mozna mi to nekdo vysvetli?

Nicmene doufam, ze to je jen docasnej problem a to bude dano do poradku. Koneckoncu jsme tejden cekali na navrat dat a taky jsme se dockali. Predevcirem (nebo to bylo vcera?) jsem se teprve radoval, ze uz tam zas vsechno mam! celou dobu jsem Mirovi & spol fandil, dokazali to spravit, slava! Naucil jsem se z toho zalohovat si data.

Taky koukam, ze ten problem s limitem ma vic lidi a ze se to v jednom pripade uz spravilo (kmp mel rano taky "problem s prekrocenim kvoty" a uz mu to zas jede.)

Doufam, ze trpelivost bude nadale prinaset ruze.

zdar

Pepa
<HTML>... nejaky napad, jak to resit lepe ? (tohle neni recnicka otazka, tesim se na konstruktivni napady)

Na pipni.cz to resi mesicnim limitem 5GB, bylo by to podle tebe lepsi ?
Pokud by vytvoreni dalsiho uctu znameno jake financni naklady pro uzivatele (ne nutne platbou nam, ale treba registratorovi jak je tomu u pipni), mohl by takovy limit fungovat docela slusne. Jak ale vyresit, ze si takovych uctu nezridite treba nekolik desitek ?

Ja to nevim, proto zde existuje elasticka kvota pro prenos dat v rozsahu desitek minut ... s umyslne nezverejnenymi detaily, abych to neusnadnoval tem, co by tyto limity chteli obchazet.

btw: Tady by se do toho limitu neveslo vic nekolik stovek uzivatelu.

> Jak již bylo řečeno, jestli se mám odstěhovat, řekněte to rovnou.........

jestli ti nekdo nabidne neomezeny traffic zadarmo, tak tam bez ... mineno pouze v dobrem</HTML>
dik za odpoved,
bohuzel tomu moc nerozumim, jelikoz jsem blbej. Proto taky nemuzu dodat konstruktivni napady, protoze pocitacove cestine moc nerozumim.
Hlavni vec je, ze mi zas vsechno funguje, toz jsem spokojen a dekuju.

Zatim jsem si ten "prekrocenej limit" a tu "elastickou kvotu" vysvetlil tak, ze asi mam plnej suplik, tak jsem vymazal obsah nouzovyho_stavu, abych zase klesl pod normu ty padesatky MB. Doufam, ze to bylo vono. Beztak se mi tady asi nekdo vysmeje, jestli jsem to pochopil blbe.

Jinak samozrejme souhlasim s tim, ze je treba nak zabranit tem, co obchazej ci zneuzivaj pravidla.
<HTML>ne, jde o prenesena data za nejakou dobu (nejde to delat za mesic, protoze tady je mnohem vetsi pohyb v tech uctech)

takze proste kdyz treba z tveho webu je za posledni pulhodinu prenos 0.5GB, bude na 2 hodiny pozastaven ... presna cisla zalezi i na jinych faktorech

je mi lito, ale nenapada me zadne jine reseni, nez to ktere tu padlo ... nejaka financni ucast uzivatele - aspon do te miry, abychom tim vyeliminovali prenasece mp3 atp.</HTML>
Už se to zase pochlapilo.
Tak to zase beru zpět,

ale je to otrava, furt si hlídat stránky

vím, že ten *.pdf je větší, ale není to mp3, je to návod k použití na generátor Honda. Asi ho přepíšu do html
Přepiš ho na papír.
>takze proste kdyz treba z tveho webu je za posledni pulhodinu prenos
>0.5GB, bude na 2 hodiny pozastaven ...

Jo aha, zacinam to chapat. Kdyz nekdo z me stranky daunlouduje moc casto a to presahne jisty meze, zastavi se kratce pristup, jasny. (sice nevim, kde se tam bere pulka gigabajtu nebo jestli mam tolik fanousku, respektive odkud se najednou berou, kdyz muj web mam teprv par tydnu...)


>je mi lito, ale nenapada me zadne jine reseni, nez to ktere tu padlo ... >nejaka financni ucast uzivatele - aspon do te miry, abychom tim >vyeliminovali prenasece mp3 atp.

dava to smysl. Mas k tomu konkretni predstavy?

Ale v te souvislosti by me zajimalo, jestli to znamena, ze si jako muzikant nesmim dat pisnicky, ktere jsme si s kamaradama u taboraku nazpivali a nahrali coby mp3, na par dni na svuj web? to prece ilegalni neni a z kvality nahravek je to slyset. Jestli to ovsem omezuje nakou kapacitu webu, tak to uznavam. Nebo jsem zas neco poplet?
Otákza autorských práv je dost složitá. Dá se těžko poznaz, jestli jste to nazpíval Vy, nebo jste to sprostě vykrad, čimž neříkám, že ano.
<HTML>> dava to smysl. Mas k tomu konkretni predstavy?

nejakou predstavu mame, ale uvital bych vaznou diskusi na toto tema

> ze si jako muzikant nesmim dat pisnicky,

ty mp3 byly jen ukazkovy priklad, to beru zpet, muze to byt cokoliv, to jde rozlisit jen tezce</HTML>
Tak proč tu diskuzy nezavést?
@ X:
>Otákza autorských práv je dost složitá.

Jiste, kor na webu. Ja bych tam mohl stokrat a ve vsech jazycich vysvetlovat, kdo na co hral, co je to za skladby atd, mohl bych pridat fotografií a jmen kolik chci, ale kdo verit nechce, ten verit nebude.
Ma na to nekdo patentni recepty?

>Dá se těžko poznaz, jestli jste to nazpíval Vy, nebo jste to sprostě vykrad
>čimž neříkám, že ano.

souhlasim. to poznaji jen ti, co me nebo nekoho z ostatnich muzikantu znaji, pro vsechny ostatni nemaji fotky atd zadnou cenu. (Ovsem ani ty nahravky.)
Kor kdyz je vsem znamo, ze v Ceskozlodejsku se sproste krade ostosest.


>Tak proč tu diskuzy nezavést?

tak ji zavedem, ne? Lepsi by bylo asi nove vlakno, misto tohodle.
Jj taky mi to napsalo prekrocena quota nebo co, tak to je teda super, ted mi stranka nefunguje, doufam, ze se to za dve hodky obnovi. Zatim caf....
Rivendel
Pokud nevis kdo ti tam chodi, tak si v PHP napis nejaky jednoduchy logovani pristupu...

BTW: Prekvapilo mne, kolik zasahu mam logu od demona seznamu.cz V prumeru se ke me diva jednou za pul hodiny, v nocnich hodinach casteji. Kdyby nekdo chtel delat spousteni skriptu v urcity (ne moc presny) cas (treba nejake dodatecne vypocty, odesilani mailu a podobne) muze toho docela vyuzit, pokud se se svym vypoctem vejde do 30sekund.
Wed 30.Oct 2002 10:15:40
Addr: downloader.seznam.cz
Referer:
Auth: <> 1035969340
Wed 30.Oct 2002 10:15:41
Addr: downloader.seznam.cz
Referer:
Auth: <> 1035969340
Wed 30.Oct 2002 10:16:00
Addr: downloader.seznam.cz
Referer:
Auth: <> 1035969360
Wed 30.Oct 2002 10:16:00
Addr: downloader.seznam.cz
Referer:
Auth: <> 1035969360
Wed 30.Oct 2002 14:21:00
Addr: downloader.seznam.cz
Referer:
Auth: <> 1035984060
Wed 30.Oct 2002 14:21:03
Addr: downloader.seznam.cz
Referer:
Auth: <> 1035984060
> Pokud nevis kdo ti tam chodi, tak si v PHP napis nejaky jednoduchy logovani pristupu...

to zni dobre, ale promin tuto otazku pocitacoveho blbce: jak se to dela?
Taky jsem měl jednou překročenu kvótu - mám web, kde mám svoje softíky a tak došlo k pozastavení, asi si to stáhlo dost lidí - to beru, máte svoje kapacity... Sice vypadám jak trotl, když na někoho vyběhne hláška stylem - uživatel překročil kvótu nebo vědomě porušil pravidla nebo jak to tam je... Proč tam nenapíšete že jsem překročil traffic nebo tak něco?.....


ALE, miro, jestli to čteš, proč se mi nedaří už asi 3. nebo 4. den stáhnout ze svýho webu nic delšího než 500kb?

mrpear.webzdarma.cz

Díky moc...
<HTML>> ALE, miro, jestli to čteš, proč se mi nedaří už asi 3. nebo 4. den stáhnout ze > svýho webu nic delšího než 500kb?

to vazne netusim, ja to zkousel na 960kB souboru a bez problemu:
Length: 960,597 [application/zip]
...
13:08:21 (165.51 KB/s) - `DCheck95_v4.4r4.zip' saved [960597/960597]</HTML>
Sarkasmus je sarkasmus, patří k tomu, ale nejsou všichni bez chyb (nebo chib?)


*Kompletně přepracovanou databázy hry do PHP*
Co se do mě navážýš:-D
Vždyť to je je databáze bez databáze, jako růže bez ženy;-D
Už nemáš jsem to opravil.
Stejný problém, který zřejmě způsobil to vyřazení. Nešlo to stáhnout a já si myslel, že chyba je u mě. Proto jsem ten pdf soubor pořád přepisoval.
Je to jako když je výjimečná situace. Musí se jí přizpůsobit. Ale oba. I uživatel i poskytovatel.
Navíc, ať si to uvědomujete, či ne, freeweby, i když je to iluzorní, svědčí o kvalitě služeb placených.

Když jsem přecházel k webzdarma od telecomu (placený web), vyzkoušel jsem nejdřív neplacenou verzi. Když jsem viděl, že rychlost načtení stránky je úplně jiná, rád jsem přešel. A musím říci, že jsem spokojen, kvalita se nezměnila.

Jen by mě zajímalo, proč po přenesení dat se ftp client okamžitě odpojí. A to jen u placené verze. Už jsme to tu probírali.
ty sis začal......