Překročen limit ?????????????

A čim? To jako tim "přepiš to na papír"?
třeba, a i do jiných, ale to nevadí, to neřeš.
Poděkuj za upozornění, já to taky dělám. Je to slušnost
Jo, pravda, díky za upozornění, taková školácká chyba, stydim se (to myslim vážně)
Není zač. Nic si z toho nedělej, chybovat je lidské.
Navíc je docela těžké být spisovatel a webmaster najednou. Pak se lecos přehlédne.
:-))
Nejtěžší je být webmaster, spisovatel a člověk najednou;-) To už to jde s kopce.
Apropos, děkuji, že jste na ten problém upozornil nejen mě, ale i ostatní. Alespoň se zvedla návštěvnost.-)
Můžeš mi to vrátit ?!?!
www.karavan.cz

Nejtěžší je být webmaster, spisovatel a člověk najednou;-) To už to jde s kopce.
Není to tak hrozné, ještě je tu alkohol a je ho dost
No a to ani nemluvme o drogách...
Už jsem Vám to vrátil, dokonce ze dvou prohlížečů. Jen bych chtěl podotknout, že 300kb stránka je na modemistu těžké sousto.
Jsou i pomalejší.
Nikdo si nestěžoval.
Já si nestěžuju, mě to problémy nedělá, ale nějakému modemistovi. To je jedno.
Přišel Ti e-mail ??
Tam ani není problém s velikostí, index má 17 kb, ale známý tabulkový + obrázky. Ale bez nich to zase není ono.
Dneska jsem koukal na konkurenční www.conrad.cz , tam je databáze, ale to by jeden i trpaslík vyrost. To já to mám ještě zlatý
Počkejte chvíli, hned se na to juknu.
už si neťikáme ??
Já rozhodne netikám? To záleží na, na, na strejdovi z přelouče (nejsem si jistý, jestli mam napsat na Vás, nebo na Tobě, tak to okecácám:-)
Tak ted mi unikají souvislosti, tykáním jsme začali a já bych v tom pokračoval. Nebo Ti připadám jako kmet hodný uvolnění místa v tramvaji ?
Nepřipadáš mi jak kmet, ale jako..:-)
Až se sejdem u piva, tak to dořekneš, jo??
Safra, u té stránky by se jeden... však je jasné co. Vždyť se to nahrává rychlostí kb/s
Jo.
U jaké stránky?
Kde je http://freespace.wz.cz/Screens/Thumbnail/Arcaida.JPG ?
Odešla na pivo:-(. Safra, já tam mam chyb, jak šafránu. Už tam je.
Ty tu hru znáš?!?
Jo a tak stránka: www.conrad.cz
Ne.

Jen se mi nezobrazil obrázek

hry mi nebaví
Apropos, email mi přišel, ale nepochopil jsem ho?
Obrázek se Ti ani nemohl zobrazit.
Nevěřim tomu, že by se nenašla ani jedna hra, která by Tě nebavila.