Logo

som začiatočnik hml kody mi vcelku idu ale neviem jedno hodim tam menu a zobrazi sa mi na webke len html kod mam aj zmeneny nazov .html, a neviem ako mam dať logo ten obrazok nad menu dakujem za pomoc
A odkaz na stranku, nebo neco z ceho muzeme vychazet?
Na obrazek se pouziva HTML tag IMG
jakpsatweb.cz - HTML - IMG
jakpsatweb.cz - vse o obrazcich
nebo lze pouzit CSS
jakpsatweb.cz - CSS - background-image
jakpsatweb.cz - CSS - priklady (prohlizec menu Zobrazit - zdrojovy kod prikladu)
vyrámuj si to!potom budeš mít v několika ránech!Tady k tomu máš HTML!
<FRAMESET ROWS="90,*">
<FRAME SRC="logo.html" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0
NORESIZE SCROLLING=NO FRAMEBORDER=0>
<FRAMESET COLS="120,*">
<FRAME SRC="menu.html" MARGINWIDTH=5 FRAMEBORDER=0>
<FRAME SRC="hlavni_obsah.html" NAME="hlavni" FRAMEBORDER=0>
</FRAMESET>
</FRAMESET>
<BODY>
<H1>Video TIP</H1>
Váš prohlížeč nepodporuje rámy. Pokračujte
<A HREF="menu.html">obsahem</A>.
>> Kogli: to není imho nejlepší nápad... navíc když děláš web rámama, tak index by vůbec neměl mít body (maximálně v tagu <noframes>) - a navíc, když tam rámy nemáš, vyvaruješ se toho, že to prohlížeč nepodporuje :oD

>> Piper: wiz Peťa. Nastuduj si jakpsatweb.cz. Je dost možný, že si třeba zapomněl uzavřít uvozovku. Doporučuju editor se zvýrazněnou syntaxí: http://pspad.com. Pokud se ti ale zdá problém neřešitelný, dej sem link na tu stránku. Když nevidíme, nepomůžem ;-) (viz Peťa)
kogli (kogli.web2001.cz)
viz Mike, ty ramy mas chybna napsane
jakpsatweb.cz - HTML - ramy
w3c.org - HTML validator
www.htmlvalidator.caom/lite/ - stahnout, nainstalovat, nechat zkontrolovat kazdou tvou web na chyby
Jestli ti to funguje v IE, tak to muzes mluvit spise o stesti, ale doba IE davno skoncila s JS ActiveX viry
já osobně bych nepoužíval html ale xhtml a nedělal bych rámy, ale divy a spany dyžtak mi ukradni muj kód a uprav si ho jak chceš a nebo validní kódy máš na csszengarden (najdeš v google).
S pozdravem SiBi
>>SiBi: prostě si musím rejpnout: Failed validation, 41 errors :oD
ale jinak máš naprostou pravdu. Moh by se konečně vyjádřit autor příspěvku ;-)