Funguje mi Total comander?

Pří lpřohlášení k FTP se mi objeví soubor, které mám umístěné na servru a předpokládám , že by se dali otevřít tak jako na mém disku. nejdou. Musím se ještě nějak připojovat? není problém ve Windows Home?

Děkji

Honza
soubory, ktere vidis na serveru jsou pouze seznamem. Nevim, jak funguje TC, ale ve Faru, kdyz das F4, tak se soubor zkopiruje z FTPka a normalne otevre.
www.rar.cz -> far
A kdyz si tam nahrajes plugin highlight syntax, tak uz v podstate dalsi program nepotrebujes. (notepad, pspad, tc, a nejake dalsi veci)
>> že by se dali otevřít tak jako na mém disku. nejdou.
to je spravne. tak funguje ftp - slouzi pouze k prenosu souboru, cili preneses -> otevres a upravis -> preneses zpet
v TC je možné soubory editovat pomocí F4 - ovšem je to za cenu, že si TC obstará přenos souboru na lokální disk, tam ho otevře a pak ho zase přenese zpátky. Je asi ale lepší přenést si soubor na disk, lépe řečeno, na disku by měl být zdrojový kód souboru, který se upravi a překopíruje na web, prostě by to mělo probíhat jednosměrně, na disku zdrojový kód, který se edituje a pak se přepisuje soubor na serveru