Obrazky prosim

pomoc prosim :-/
____
sem se uz ptal na jinym foru na tento dotaz

sem byl asi pred tydnem na jedne strance, jsem si tam prohlizel obrazky, jenomze tu ztranku zrusili, nebo co :-(

ale kdyz sem tu ztranku otviral, taxe ty obrazky ale musely nejak stahnout aBY SE my zobrazily, ne?

nejsou treba nekde v nejakym adresari jeste ulozeny? :(((
____
bylo my zodpomezeno ze jsou v Temporary Internet Files.
____
ja sem napsal

Kde to najdu? Ve WINDOWS? Tam mam jenom Temporary ASP.NET Files
a tento adresar je prazdny :(
nebo jsou tam skryty soubory... ?
jak se odkryjou? :(
____
a pak uz se tam na mne vys*i :( :(
Pomuze mi nekdo tady, prosim?
aha. a tys asi nikdy nevidel v nabidce start polozku hledat, ze. nj, to se nedivim, ze se na tebe vysrali.
dotazek.borec.cz
viz tonik. Obvykle se pouziva hledani v jakemkoliv operacnim systemu.
Take u obrazku pri otvirani mas napsane, odkud jej bere. Pri ukladani, kam jej uklada. Takze ti staci otevirat nebo ukladat dalsi obrazek...
<HTML>2Obrazky prosim: ban to nebude, ale myslím, že už to stačilo, takhle se určitě nic nedozvíš. Lepší by bylo, kdybys napsal, co máš za windows a jaký používáš prohlížeč. Zobrazování skrytých souborů povolíš v menu Nástroje-Možnosti složky-Zobrazení-Zobrazovat skryté soubory a složky. V XP se ukládají dočasné soubory IE do C:\Documents and Settings\Uživatel\Local Settings\Temporary Internet Files.

Já bych ale určitě zkusila, jestli ta stránka není v archivu http://www.archive.org.</HTML>
dle dotazu soudim, ze mas IE. pokud si nic nemazal, tak by to mohlo byt tady: C:\Documents and Settings\xx\Local Settings\Temporary Internet Files.
misto xx je jmeno jakym se prihlasujes k PC.