Neobmedzený hosting zadarmo - Redaktor na TopHry.net

Zdravím, ak by ste mali záujem, môžem poskytnúť zadarmo hosting na subdoméne (xxx.TopHry.net) za redaktorovanie na webe www.TopHry.net ;-) Ide o úlohu pridávania hier (tj. náhľad, popis, kategória). Podmienkou je pridávať aktívne hry (to znamená aspoň 5 hier do týždňa).

Hosting, ktorý ponúkam je neobmedzený (to však neznamená, že tam dovolím nahrávať terabajty dát :D). PHP 5, MYSQL 5, CRON

Ak by mal náhodou niekto zájuem, môže sa mi ozvať na ICQ: 198-955-279 alebo na mail timbulko@gmail.com
Velmi lákavé, budu o tom přemýšlet.
>> môžem poskytnúť zadarmo hosting na subdoméne (xxx.TopHry.net)
nemuzes, to je porusovani podminek profituxu


>>Hosting, ktorý ponúkam je neobmedzený
hahaha
Mike (specialfx.xf.cz)
"nemuzes, to je porusovani podminek profituxu"
No nevim, nevim. Myslim, ze se svym hostingem si muze delat, co chce. Jestli se o to stara 10 lidi nebo 1, to jim muze byt snad jedno, ne? Jestli si tam zridi nejake subdomeny, to jim muze byt take jedno. Dulezite je, aby jim to nepretezoval.
Tady na forum pise taky 10 lidi a komu to vadi?
peta, ty radsi mlc, do vseho kecas a vis ho...

podminky na hostingu maji vzdy nejakej duvod, a kdyz je nekdo nebude dodrzovat, tak pride o ucet
plati to jak tady na WZ, tak na kazdym jinym hostingu, profitucnaka nevyjimaje
>> http://www.profitux.cz/podminky/
Uživatelům služeb ProFiTux.cz je zakázáno:
Poskytovat tzv. duplicitní hosting (poskytování nebo pronajímání datového prostoru s doménou třetím osobám)
Tomík (tom.czweb.org)
Proc tam nedelat ucet. :)

Mike (specialfx.xf.cz)
Jestlize je porusovanim podminek to, ze si 5 kluku chce zridit 1 ucet, aby nemeli 5 uctu, tak mi to prijde rozumne. Kazdy neco doplni a stranka je oki. Lepsi nez 5 jednotlivcu, treba jako Mike :) Na jehoz strance se zobrazi velke nic.

K tomu kecani, k cemu je forum? Se treba neco zajimaveho dozvim, ikdyz se najde par jedincu tveho typu. Boje, uz zase on...
peta:
>> Na jehoz strance se zobrazi velke nic.

no ja se z tvych stranek par veci dozvedel.
treba ze si pletes anglicky slovicka ( ucit se je anglicky learn,a ne teach)

taky sem se doklikal na JS hry. zajimala me Life, a mas tam chybu. nevim jestli je to chyba z puvodniho kodu, nebo z tvych "uprav", ale nefunguje ti to (zivot nejde podle pravidel tak jak by mel). skusil sem par zakladnich vzoru, a pokazdy sem bud skoncil na zacykleni (nekonecnym), coz se stat nema, nebo to skonci tim ze vsichni umrou a dozvim se ze vzorek je "stabilni". to je taky blbost. zrovnatak kdyz se ukazali 4 bunky vedle sebe (proste kostka) tak to reklo ze je vzorek stabilni, cos by se taky stat nemelo.

...

...
jeste neco zajimavyho by ses chtel dozvedet? :)

tohle je fakt o nicem
Mike (specialfx.xf.cz)
nevim jestli je to chyba z puvodniho kodu
1. se pise nevim carka
2. tak se mrknu na zdroj a vidim, ze tam je odkaz na puvodni script a ten je uplne stejny. Uprava spocivala v adresovani objektu, protoze mi to nejelo v prohlizeci.
3. "treba ze si pletes anglicky slovicka ( ucit se je anglicky learn,a ne teach)"
kdyz nedas odkaz na stranku...

Ja jen jsem chtel rici tolik, ze to omezovani hostingu je nesmyslne a nelogicke a v celku to nelze ani realizovat.
V podstate, kdyz tam ja nekomu zridim ucet, protoze on to neumi, uz jsem porusil podminky.