<b>Nej Webzdarmí Web 2007 - výsledky</b>

Tak jsem dneškem začal propagovat NWW :)
Upravil jsem vkládání reklamy tak, aby se s 20% pravděpodobností místo reklamního baneru vložil baner NWW. Jenom doufám, že to nebude vadit adminům :)
To mam to stesti. Hned na poprve jsem se trefil do tech 20% pravdepodobnosti ;)
<HTML>Já taky :-D

Jen NWW pěkně podporujme, ať se nám přihlásí dostatek webů.</HTML>
tak mě napadla ještě jedna připomínka, co takhle RSS feed nově přihlášených webů? ;-)
<HTML>Mezi prihlasenymi je taky housemd.wz.cz a jak se tak na nej divam ty odkazy na rapidshare nedelaji nejlepsi dojem.</HTML>
2Richard: Taky jsem si toho davno vsiml. No bud ji vyradi az v hlasovani, nebo ted. Je jasne, ze stranka porusuje podminky WZ.
No já nevim, warez sám o sobě tam není, jen odkazy, navíc stahování filmů je u nás legální... Trestné je pouze šíření, čehož se dopustil ten, kdo to na ten rapid nahrál.... Podle mě to podmínky neporušuje... a pokud ano, proč je ten web teda ještě na wz? ;)
jelikož na webzdarma je tolik takových a jiných webů které porušují pravidla že to admini WZ už téměř vzdali...
<HTML>> Trestné je pouze šíření
To se da vylozit vice zpusoby.
Ten kdo to nahral na rapidshare si treba jen zalohoval sva data ;)
Ale nesiri to ten kdo dava odkazy?</HTML>
>> Trestné je pouze šíření
>To se da vylozit vice zpusoby.
>Ten kdo to nahral na rapidshare si treba jen zalohoval sva data ;)
>Ale nesiri to ten kdo dava odkazy?
A nešíří to náhodou Rapidshare? ;)
Richard: Podle mě to šíří ten, kdo to tam nahraje....

Nicméně v pravidlech NWW je, že web musí vyhovovat pravidlům WZ. Pokud na Wz zůstává, tak zřejmě pravidla WZ neporušuje... (mám vyjádření miry :)
<HTML>Doufám, že se nám to tu nezvrhne v diskuzi o tom, co je a není warez.

Téma je NWW 2007 :-) a jistě jste zaznamenali změnu názvu tohoto vlákna. Termín <b>ukončení přihlašování</b> webů je stanoven na <b>31.10. 2007</b>.</HTML>
Kdo by chtěl být třetím porotcem?
Doufám, že nww bude i příští rok, protože stránky, které mam rozdělané začnou fungovat asi tak za měsíc. :-)

I když je to as zbytečný, protože 50MB je až moc :D
Jestli bude nebo ne záleží na letošním ročníku...

A taky na tom, jestli se přihlásí někdo, kdo zastane funkci třetího porotce při vybírání webů. Dva (já a Thalia) je málo...
Quinix:
 jenom malou technickou připomínku:
  V pravidlech píšeš, že; cituji "Nejprve si porota prohlédne přihlášené weby, oznámí případné diskvalifikace pro nesplnění podmínek a vybere 50 webů, které postoupí do vlastního veřejného hlasování.". Ano, souhlasím, ale webů se zatím (29. října 18h a nějaký drobný) přihlásilo pouze 49. Tak co chceš proboha vybírat?
Nevím, jestli jsem pesimista, nebo realista, ale nevěřím tomu, že se za dva dny přihlásilo tolik webů, aby se dalo z čeho vybírat ;)

PS: pokud by jsi byl opravdu hodně, ale hodně zoufalý při hledání posledního do trojky, tak mě můžeš považovat za případnou možnost kam se se svým zoufalstvím obrátit =D
Tom: No, s 95% pravděpodobností nebude jich nebude 50, ale asi 40, jenom na vyházení těch nejhorších...

ad P.S. beru tě za slovo ;)
Tak byste mohli dát Tomovi 0.9 hlasu a mě 0.1 hlasu :-)

Takže kdyby měl jeden web 2 body a druhej 2.1, tak vyhraje ten druhej a budu za to moct já =)
Zptáky k housemd.wz.cz, viděl jsem že se tady hádáte o tom zda diskvalifikovat když okdazuje na warez nebo ne; co se takhle držet zaběhnuté tradice...
Teď citiju odůvodnění diskvalifikace jednoho webu minulý rok:
http://metallica-web.xf.cz - porušení podmínek WZ.cz (odkazy na warez)
Takže pokud se Webzdarma nezhroutí, do Země nenarazí asteroid, nebudou skvrny na Slunci a já někde nenechal nějakou botu, tak by mělo zítra kolem poledne dojít ke spuštění hlasování.

Seznam vybraných webů a možnost komentování jednotlivých stránek naleznete na webu ankety. ;-)
na strance http://nww.webzdarma.cz/hlasovani.nww se ty weby seradi pri kazdym nacteni stranky jinak. to je vlastnost nebo chyba?
a to hlasovani teda uz frci? od kdy do kdy? v novinkach to neni a obrazek se taky nezmenil...
to je vlastnost.... kamenujte Thaliu :-D

Hlasovani bezi od vcera, do zatim neurceneho terminu zhruba za tri tydny.
obrazek se zmeni.... casem
Ahojda, všichni a hlavně Quinix:

Co to takhle trochu zpřehlednit? Tím myslím, aby počet bodů byl vidět hned vedle adresy stránek, když se klikne na Výsledky a ne až na detaily jednotlivých stránek... Nebo to je takto záměr?
blahapet: Vysledky se budou radit podle poctu hlasu... jen co se k tomu dostanu ;)
uz po paty sem si nechal poslat heslo abych moch hlasovat... ale to co mi chodi nefuguje:'(