<b>Nej Webzdarmí Web 2007 - výsledky</b>

spook: Přijde ti e-mail, v něm je odkaz, kterým se nové heslo aktivuje a teprve pak ti bude to nové fungovat.

btw Ty komentáře nefungujou, nebo prostě jen nikdo nekomentuje?
coz to sem pochopil, problem je ze mi to nejak nechce fungovat:(
tak nevim, bud bylo cosi shnileho mezi operadlem me zidle a monousem, bo to bylo vikendovim alkoholovim opojenim, ale kdyz sem na ten vygenerovanej maj kouknu po par hodinach na praxi tak sem to hned videl... hned za odkazem je tecka, takze byl odkaz nefunkci

pripada mi ale divny, ze to nepsalo zadnou chybu(respektive to nenapsalo nic)
Ja jsem nejprv hlavne odhlasoval. Komentare tam vlozim pozdeji, teda pokud to jeste jde ;)
Hlasovani zatim nijak neprobiha naplno. Odhadem bych rekl, ze dosud hlasovalo jen 3-5 lidi. Nejak se to vytratilo do ztracena. Chtelo by to propagandu ;) Mam pocit, ze nebyl poslan email na zacatek hlasovani, ale nejak uz nevim. RSS funguje.
E-mail jsem posilal... včera v noci :)
<HTML>Oznamujeme, že <b>v pátek 7.12. 2007 o půlnoci skončí první kolo hlasování</b> a 10 webů s nejvíc hlasy postoupí do <b>TOP 10</b> a utká se v 2. kole o postup do TOP 3.</HTML>
<HTML>A začalo nám <b>2. kolo</b>, ve kterém volíte z deseti webů tři nejlepší, které postoupí do třetího a posledního kola. Druhé kolo končí vteřinu před koncem roku 2007, tedy <b>31.12.2007, 23:59:59</b> :-) Nezapomeňte hlasovat ;-)

<small>Edit: R.U.R., myslela, díky za upozornění :-D</small></HTML>
nemyslelas spíš 31.12.2007, 23:59:59 ? >:-)
31.12.2007, 23:59:59 ? trochu nešikovnej čas... co my, kteří všechno necháváme na poslední chvíli? :-) když to řeknu slušně, tak většina lidí je tou dobou "uprostřed oslav konce roku se svými přáteli". když to řeknu na plnou hubu, tak "střískaní do němoty pod stolem někde v hospodě" :-D
<HTML>Mike: já navrhuju samé šikovné věci :-D tak holt jednou uděláš výjimku no ;-) Navíc teď to už imho nezabere moc času. Já mám třeba už odhlasováno, i když na silvestra se rozhodně nikde pod stolem válet nebudu :-))</HTML>
Byl to nápad Thalii :) Já te chtěl zaříynout už ten víkend před tím :-D

Jinak teda... chtělo by to víc komentářů... :-/
Quinix:
komentářů je pomálu, v tom máš pravdu.
No ale já jsem tě spíš chtěl požádat o aplikování funkce stripslashes() na text příspěvků ;)
Tak, jak to ted chapu ,tak je dulezite z co nejvic IP prihlasit co nejvic jakychkoliv webu, aby jsem si mohl nahlasovat u 1-3 co nejvic hlasu :)
Takove hlasovani se mi libi i pro dalsi rocnik. Zacnu zakladat weby na wz :)
Takže, dnes konečně došlo k úpravě propagačních banerů :) Já vím, 1,5 měsíce, ale co naděláte, když neni čas ;)
Malá ikonka se změní automaticky, pokud ji linkujete přímo z nww, baner bohužel ne, protože se změnil přípoma z jpg a gif. Takže si prosím upravte zdroják :)

Další dnešní novinkou je konečně možnost úpravy svých údajů a hesla.

// Nj, ten dnešní zápočťák sem posral a na tohle mě užije :-D
Tak nemusíte měnit příponu, vyřešeno pomocí RewriteRule :)
<HTML>Hlasujte, hlasujte, zbývá posledních pár hodin :-D</HTML>
Par hodin? Vzdyt do silvestra je to jeste daaaleko ;D
Jinak uz mam davno odhlasovano. Ale porad nemam jaksi chut tam vkladat komentare :(
Protože Thaliu nevidím na ICQ, píču vyjímečně já.

1.1. v 18h začalo poslední finálové kolo. Hlasování bude probíhat až do soboty 12.1. 23:59:59 ;)
To je hezký, ale kdyby to šlo zpřehlednit, vůbec bych se nezlobil...
Co takhle vedle finalistů zobrazovat celkový počet bodů a ne je řadit dle abecedy?
Jo, po jsem zapomněl poznamenat... :) Body finalistů se nezobrazují, aby to bylo napínavější.
Anketa Nej Webzdarmí Web 2007 skončila. Gratuluji vítězům a děkuji všem účastníkům za jejich hlasy.

Výsledky naleznete na webu ankety.
<HTML>První tři se již mohou těšit z většího prostoru ;-)</HTML>
Tak jsem si to minule zkusil a o opet koukam, ze vitez si nezaslouzil prvni misto ani zdaleka. Videl jsem tam lepsi weby. Takze dalsich kol se nezucastnim.

V podstate z tech 3 vyhernich se mi zda celkem dobra ta civilizace, ale strasne neprehledna. Ty ostatni ano, jakz takz, nicmene na prvnim miste je web, kde je necitelne pismo, spatny kontrast barev, totez web te kapely. A vyhral web, kde vlastni obsah zacina az na druhe strance po odrolovani. No, tak to dekuji, nechci. Deti hodnotili, deti vsak neprohlizeli podstatne malickosti, jako obsah webu a spravnost udaju, vzhled, citelnost, praci s webem.

Cili shrnuli to, pouzitelny web je te kapely, vyvedene jsou civilizace na par nedostatku. Prvni misto je sunt.
=peta=
ty jsi mel vzdycky plno poznamek ...
- "necitelne pismo"? Me vetsi cast pripada docela citelna (ale stejne bych rekl, ze se spis jedna o graficky prvek,nez o prvek informativni ;))
- "civilizace neprehledna"? no mozna misty, mozna prave proto je taky treti i kdyz obsahu je spousta...
- "na druhe strance po odrolovani"? No, jestli mas vysku obrazovky v pixelech asi 400 tak potom ano - me teda zacina v polovine prvni ;) Ale proc o to jde? kdyz uz mas dlouhy 'uvod s menu' tak muzes vzdycky pouzit do odkazu i hozeni primo na obsah (napr: #obsah)...
- "obsah webu a spravnost udaju, vzhled, citelnost"? :O co jineho podle tebe vsichni hodnotili? asi jak kdo hraje kuzelky,ne? Osobne mi obsah nechybel. Jinak IMHO mohla se i hodnotit semantika kodu, zobrazitelnost bez css a validita, ale precejenom je to prvni rocnik;)
- "praci s webem"? Tak tady mi neni vubec jasne, co jsi tim myslel :D

Jinak zajima me tva reakce ;)
btw:osobně jsem nehodnotil,ale viděl všechny zařazene a hodnocene weby ...
<HTML>2Freeze: byl to už čtvrtý ročník ;-)

2peta: Hlasovals? Ne? Tak mlč...</HTML>