balík prohlížečů

Existuje něco jako balík prohlížečů. Očakávám že bude obsahovat většinu dostupných prohlížečů ve všech používaných verzích. By se to mohlo jmenovat třeba Balík prohlížečů pro webdesignery;)
A googlil sem a zatim nic:(
Nechce se mi to instalovat po jednotlivých verzích u jednotlivých prohlížečů.
Díky
Myslim ze by bylo neefiktivni mit neco jako balik prohlizecu... stejne by se potom kazdy muset aktualizovat zvlast ... myslim ze ti staci par zakladnich : MSIE (bohuzel nelze mit jednoduse verzi 6 a 7 na jednom stroji), Firefox, Opera, Safari. Případně si můžeš stáhnout i Netscape, ale ten je natom v posledni době(3 roky) bídně ... už ani nevycházejí nějaké aktualizace :)
Případně pro své dobro si mužeš nainstalovat třeba i nějakž ten textový ... ten je občas užitečný ...
Zapoměl jsem na Flock a Avant (nemají sice úplně vlastní jádro, ale není to čistá kopie...).. a Seamonkey (klasicka Mozilla), ale má stejné vykreslovací jádro(gecko) jako firefox ...
Nad prohlížeči typu Maxthon neuvazuj :) stejne pouzivaji vykreslovaci jadro MSIE.
To je skoda, kazdopadne MOC dekuji za pruzkum v teto oblasti.
Az mi dorazi PC, tak se ma na co tesit ;)
po Internetu se povaluje balik IE (7/)6/5.5/5/4/3.. Staci googlit. Daji se spustit i vsichni najednou.

Nejlepsi je nainstalovat nacisto a oficialne 7 a pak z toho baliku 6ku.
tak sem trochu googloval.
zde je vsechno (kdo by veril ze napr. Opera ma 59 verzi !?!?)
http://oldapps.com/old_version_list_web_browser.php
Ovsem kazda verze se stahuje zvlast jako exe