Maximálna veľkosť

Nevie niekto aká je maximálna veľkosť JEDNÉHO súboru na FTP?
Neomezená, akorát se musíš vejít do celkové kapacity
Lenže keď chcem vložiť súbor (konkrétne .rar) tak mi do podrobnosti napíše že maximálna veľkosť súboru je maximálne 5 000 000 bytes. Potom čakám asi
1 minútu (dolu v prehliadači mi píše "odosiela sa požiadavka admin.wz.cz...")
a keď skončí súbor sa mi tam nezobrazí. Ale s veľkosťou 768 Kb sa mi zobrazí.... Tak neviem ako to tam mám dať.
<HTML>Správně by to mělo být v sekci Podpora.

Ve správci je nastavena maximální velikost souboru 5MB. Zkus ftp klienta, jak pracovat s ftp např. přes Total Commander je ve <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34" style="text-decoration:underline">FAQ</a>.</HTML>
Je registrácia toho Total Commander bezplatná?
<HTML>Není, ale použitelnost shareware verze je oproti zaregistrované verzi, jediný rozdíl je to okýnko se třemi tlačítky. Žádný časový omezení tam není (teda je, ale jen slovy v licenci, ne technicky).

Pokud ti to ale stejně nedává spát, tak se ftp dá použít i z Průzkumníka, případně existují konkurenti totalcmd, poslední dobou se dost propaguje Unreal Commander.</HTML>
Vývoj Total Commanderu sice nesleduju, ale mám takový pocit, že v licenci kdysi bývávalo něco jako že po uplynutí 90 dnů je používání nelegální... je to tam ještě?
<HTML>Ano.</HTML>
<HTML>A sakra... doufam ze to projde jako listky s ukoly od maminky ktery jsem nikdy necet a tak nemohl byt servan ze jsem nic z toho neudelal.</HTML>
já používám prg Filezilla