<b><span style="font-weight: normal !important;">Vista a spořič obrazovky</span></b>

Dobrýden když si chci nastavit Spořič Obrazovky na Vistě napíše mi to tam text - Spořič obrazovky nelze spustit,protože vyžaduje novější grafickou kartu nebo takovou kartu která kompatibilní z technologii Direct3D při tom mam grafickou kartu straou jeden rok nemá nikdo zkušenosti neexistuje na to nějaký program ?Mockrát děkuji za Odpoveď
jo píšu od kámoše
Vista? To ještě někdo používá? =)
A co drivery - s podporou D3D máš?
promiňte ale já tadytomu moc nerozumim o pc nešlo by to nějak přiblížit ?
<HTML>Visty si na grafiku nainstalují jakési svoje standardní ovladače, které 3D moc nepodporují, nepřepneš s nimi ani na aero. Musíš stáhnout z netu ovladače od výrobce té grafické karty a nainstalovat je. Pak to půjde.</HTML>
ok děkuji
<HTML>A po nainstalování ovladačů je potřeba nechat si přehodnotit index uživatelských zkušeností, nebo jak tomu říkají. Prostě udělat si to známkování výkonu počítače.</HTML>
S vistou bez do jahe.... na www.microsoft4ever.cz si stahni Czeching Vista... Je to verze visty v ceskem jednoduchem pojeti.... da se zde nastavit rezim pro hackry.... instalace velice jednoducha.... na principu NEXT.
samozrejme wallpapery muzes mit i pohyblive... nenarocne pro procák. Takze opakuji www.microsoft4ever.cz nebo zkus www.ihaveshitcomp.com nebo www.iamidiotfrommyass.com
<HTML>Když pominu nefungující linky, tak je to minimálně sraní se do starého vlánka. Zamykám. A s Vistou běž do háje ty, já s nima problém nemám, bežím na nich už skoro rok.<style>form { display: none; }</style>


EDIT: smrad (jawa-fechtlson.xf.cz / ip4-83-240-18-79.cust.nbox.cz) dostává u mě deset černých puntíků za spamy v ostatních tématech. Bude-li pokračovat, nezůstanu u pouhého mazání příspěvků.</HTML>