Chybný zásuvný modul pro prohlížeč

Ahoj všichni, mám takový problém: Když si chci přehrát přes prohlížeč video ve formátu DivX, ukáže se mi hláška, že je třeba instalovat potřebný zásuvný modul. (V tomto případě jde o DivX webový přehrávač). Jenže instalace toho modulu se nepovede. Pak, při stornu a spuštění prohlížeče s daným videem, se mi zobrazí tato nepěkná hláška: Program provedl neplatnou operaci a bude nyní ukončen.

A tak se ptám: Co s tim?

Ještě dodám, že se toto stane u každého prohlížeče (mozilla, explorer,...)
Už jsem to zkoušel i několikrát nainstalovat a zase odinstalovat, ale prostě to ne a ne nejde.
Nainstalovat nejnovější WMP nestačí? Ten nějaký plugin na přehrávání videa instaluje.
Já mám nejnovější (11), ale prostě to nejde.
Nejak jsem nepostrehl jaky prohlizec pouzivas.
Internet Explorer pouziva bud plugin WMP, pripadne QuickTime.
Firefox pouziva plugin od mozzily, ale taky WMP. A Opera pouziva vlastne oboji. Pokud nepomaha WMP, tak bych mozna zkusil bud WMP classic nebo VLC. Nejdriv bych vsak zkusil reinstalaci WMP.
Krom toho musi byt na kompu nainstalovany kodek DivX (pripadne jemu podobny), jinak jej WMP neprehraje.
Ono by to defakto fungovalo, kdyby ten kodek šel nainstalovat! A proto se ptam, jak to mam nainstalovat, když to nejde?
Pochopitelne musis mit 'normalni' DivX kodek nainstalovany ;) (nejlepe nejaky cely codecpack :D )..