Prosím o řešení problému z heslem.

Zdravím,
zhruba před dvěma lety sem vlastnil stránku na adrese http://www.references.xf.cz/, než jsem při poruše hardisku přišel o všechny data, včetně hesel ke všem účtům které sem vté době měl založené. Jeden znich byl i k zmíněné stránce references.xf.

Po této dlouhé době sem zjistil že stránka je stále navštěvovaná a k jejímu smazání zřejmě nedojde. Chtěl bych poprosit buďto o smazání nebo případně o zaslání nového hesla na aktuální email, jelikož ktomu starému už přístup nemám.

Prokázat že jde opravdu o osobu která stránka patří se můžu prokázat totožností na obč. nebo jiných dokladech které bych vám zaslal.
<HTML>A jakou totožnost prokáže občanka, když při registraci není požadován žádný váš osobní údaj? Jinak s tímhle se obraťte na mail podpory, tady na fóru se správce serveru nepohybuje, navíc tohle je dost osobní záležitost.

Můj odhad vašich šancí: nulové.
Moje doporučení: zkuste to, já jsem pesimista.</HTML>
Jak na webu tak i v css je moje jméno tak to je taky dukaz ne?
<HTML>pochybuju ze tvoje jmeno je na celem svete unikatni :] takove asi moc lidi nema</HTML>
<HTML>Matěj, možná ano, ale řešte to přes mail podpory, tady na fóru s tím skutečně nic neuděláte.</HTML>
"obč. nebo jiných dokladech které bych vám zaslal"
Tak tuhle blbost nikdy nedělej. Pošleš někomu a občanku a co ty víš, jestli si na ní nepůjčí půl mega nebo na ní nezačne podnikat?