Obrázky

www.revoltgaming.xf.cz
mrknete se A uvidite proble mnejdou mi videt obrazky!
co s tim pls
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?16
Nechapu udelate mi to nekdo prosim Dam mu heslo na ftp atd...
omfg .. Das heslo na ftp? (asi jsi hodne velky silenec ...) :D:D:D

pozn.: (1) neni mi jasne, co na tom nechapes .. je to napsane tak, ze to musi pochopit i 4lete decko ..
pozn.: (2) kdyz si to nechas od nekoho jen spravit, tak se nikdy nic nenaucis a budes se porad ptat na takoveto dotazy .. -> sprav si to sam, vis jak na to .. (a jeslti ne, tak si znova precti cil prechazejiciho odkazu)

____
kam na takove napady vscihni chodi?
"Prodám heslo, zn.levně" :D ..
Ve zdrojovém kódu se odkazuješ na obrázek:
MultiClandesign_1.png
ovšem na webu je obrázek:
multiclandesign_1.png


Takže buď změň ve zdrojovém kódu odkazy aby se odkazovaly na jména obrázků, které jsou na webu a nebo nahraj na web obrázky jejichž jména přejmenuješ tak aby odpovídala odkazům - tedy v tomto případě nahraješ obrázek se jménem MultiClandesign_1.png
Hm dik teda... :-(
Stejne s toho nic nvm
no ještě, že jen nvm, kdyby to bylo nwm tak to už by fakt byla síla...
nechceš zkusit www.estranky.cz?

když ti teď opravím pár adres nebo přejmenuji pár obrázků tak ti stejně k ničemu nebude neboť se podobný problém jistě zanedlo objeví zase
Tak jeste jednou .. (podle toho co psal ds ..)

Na web jsi nahral soubor, ktery se jmenuje multiclandesign_1.png, ale ve strance mas vlozeny obrazek MultiClandesign_1.png (ktery neexistuje). Existují 2 cesty řešení:

1) Přejmenuj soubor multiclandesign_1.png na MultiClandesign_1.png

nebo!

2) Uprav zdrojovy kod stranky, at misto obrazku MultiClandesign_1.png obsahuje multiclandesign_1.png

_____
Jestli to nepochopis ani takto, tak jsou opet 2 moznosti:
1) Precti si alespon zaklady (X)HTML .. napr www.jakpsatweb.cz ..
2) nebo prejdi jinam - doporucuji www.estranky.cz a www.webovastranka.cz .. tam to pro tebe bude snazsi :D
Joo takhle moc diky moc ste m ipomohli uz to jde :-))))